Kia Rio & Astra

MehmetK

New member
Validemde 2007 astra 1.6 cosmo paket bir araç var.Onu satıp Kia Rio almak istiyor. daha doğrusu amcam yengemle beraber 2 tane Rio alalım takılsınlar diyor. Katekulliyle astrayı bana verme durumlarını ortaya çıkarttım. Sizce yeni kasası çıkana kadar ceed sevdamdanmı vazgeçiyim. yoksa astrayı satıp üstüne 3-5 koyup ceed'mi aliyim ?

c@n

Super Moderator
Bence astra yi kullan, yeni kasa ceed gelince takasa girer yeni kasa ceed alirsin... ya da yeni i30 al astrayi verip....

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

MehmetK

New member
Ynt: Kia Rio & Astra

abi arabanın tampon falan değişti şimdi astranın piyasası zaten düşük. ölü fiyata giderse üstünü toparlayana kadar zaten yeni kasa pro gelir :) en azından yenı kasa pro cıkana kadar bunla takılıp o zaman pro'ya geçmeyi düşünmüştüm. ama tek sıkıntılı noktası benzzinli olması..

J

Josefsalvatini

Guest
Ben olsam alırım 2010 pro Benzın farkıda kazancın olur :):)

MehmetK

New member

aklımı çelen nokta da orası işte abi.Kaba taslak bi hesapla Benzinin litresi 4.5 mazot'un 4. pro'yu hiç test etmedim bir depoyla. hem agresif hem sakin kullanımda ne yaktığını bilmiyorum ama astra sakinde 650-700 km gördüm sakinde. agresifte 450-500 km arasında değişiyor. pro'nun sonuçlarını da öğrensem çok iyi olr benim için. ve astra 2007 model ama daha 50.000km'ye yeni geldi. masrafsız araba benim için. tek sıkıntı benzin. zaten şirket koyucak benzinin %80'ini. o konuda sıkıntım sadece baba benzin bitti olabilir o kadar :D

omurkadir

New member

valla seviyorsun pro yu madem, bence de al dizel yakıtı üzmez ve performansı da güzel chiple falan.değer yani.

Snaan

New member

ben de astrayı verip 2010 model proceed almanı tavsiye ederim. ekonomik istiyorsan da manuel al, olmuşken tam ekonomi olsun.