Kia Ceed T-shırt ve Polar Tekstil Ürünleri Hakkında

By_Cesar

Active member
:confused:Arkadaşlar Merhabalar. Bilindiği üzere malumunuz bünyesinde araç sahibi olduğumuz markanın gerek otomobil severler için olsun gerek ürettikleri araçlar için olsun ülkemizde çok fazla aksesuar,giyimi ve tekstil alanında ürünü yok denilecek kadar az.
Ben otomobil ve otomobil sporlarına meraklı, modifiye tutkunu biri olarak gerek sanal dünyada gerekse gerçek hayatta bu tür konularla mümkün olduğunca yakın ve alakalı olmaya çalışıyorum. Çeşitli markaların internet ortamında bir sürü paylaşım ve faaliyet alanı bulunmaktayken bizim ise üyesi olduğumuz forum sayfamız dışında bir kaç sitenin dışında pekte sosyal ve aktif olarak faaliyet gösteren bir yer yok.

Neyse konuyu fazla uzatmadan diğer markaların forumlarında bir çok kişinin aracının markasını veya logosunu taşıyan bir çok ürün satılmaktayken,bizde ise sticker ve anahtarlık dışında ürünümüz yok bildiğim kadarıyla.

Ben honda tutkunu olan ve bir tuning sayfasında ürün hazırlayıp satan bir arkadaşım vasıtası ile kendi araçlarımıza özel T-shit ve Polar vb ürünler hazırlatıp forumumuz üyelerine satışa sunmayı düşünüyorum

Yaptıracağım ürünlerden almak isteyen yada almayı düşünenler bu konu altında yorumlarını paylaşırlarsa bir ön çalışma yaparak nasıl bir şey istediğimiz logo-tasarım konusunda fikir alışverişinde bulunmak ve sonrasında kalıp hazırlanarak ürünlerimizin satışı için gerekli çalışmayı yapmak istiyorum.

Şimdiden herkese teşekkür eder mutlu günler dilerim.

Arkadaşımın hazırladığı ve Honda severler için satışa sunduğu bir kaç örnek paylaşıyorum.

Polar
Ekli dosyayı görüntüle 990

T-Shirt
Ekli dosyayı görüntüle 991

aLi

Yönetim Ekibi
Bu tarzda satış yapacağınız zaman öncelikle yönetimle irtibata geçip bizi haberdar etmeniz gerekmektedir.

Tekstil işi biraz riskli oluyor ne yazık ki. Üretim aşamasında adetle üretilecekleri için kesin net bir sayı ile üretime başlanıyor çoğu firmada.

Yönetim olarak ne yazıkki tüm tutarı cebimizden ödeyip satarsak diye bel bağlayıpta yaptıramıyoruz.

Anahtarlık ve sticker olayında biz hic kâr anlayisi gutmeden yaptık.

Bu sizin dediginiz tam olarak nasıl olacak?

By_Cesar

Active member
Bu tarzda satış yapacağınız zaman öncelikle yönetimle irtibata geçip bizi haberdar etmeniz gerekmektedir.

Tekstil işi biraz riskli oluyor ne yazık ki. Üretim aşamasında adetle üretilecekleri için kesin net bir sayı ile üretime başlanıyor çoğu firmada.

Yönetim olarak ne yazıkki tüm tutarı cebimizden ödeyip satarsak diye bel bağlayıpta yaptıramıyoruz.

Anahtarlık ve sticker olayında biz hic kâr anlayisi gutmeden yaptık.

Bu sizin dediginiz tam olarak nasıl olacak?

Abicim haklısın kusura bakma olayın heyecanıyla oldu. Haklısın.

Abi arkadaş ile görüşmemde önce istekli kişi sayısının belirlenmesi ve sonrasında ortak fikrimiz alınarak bir tasarım çalışması yapılması gerekio. Ortaya çıkan tasarımlardan birini seçerek ürünün baskı ve imalatına geçilecek. Fiyat konusunda şu anda bir şey söyleyemıorum ama kendi T-shirtlerini 30 tl gibi bir fiyata satıyorlar.
İsteklilerin belirlenmesinden sonra izlenecek yolu buradan siz ve üye arakdaşlarımız ile paylaşacağım.
Yemin olsun bu işe girmeyi düşündüğümde zerre kar amacı gütmedim honda-wv- vb forumlarda insanların sahip olduğu araçlar ile ilgili ürünlerin satışı varken ve istedikleri ürüne sahip olabiliyorarken,ben dahil kia ve ceed sahiplerinede böyle bir imkanı sunmak istedim.

By_Cesar

Active member
Farklı fikirler ortaya çıkmaya başladı berkan olabilir polo yakada yaptırabiliriz çeşitli renklerde.. Ama istekli sayımızın netleşmesi gerekioki görünene göre pek fazla rağbet olmayacak bu konuya ??

iPhone 'den gönderildi. ;)

Serkan OĞUZ

New member
Valla Sezar bence çok güzel düşünmüşsün ancak Ali bey'in dediği gibi forum yönetimide okeylerse ben fiyatı abartı olmamak sureti ile polar için kendi adıma 2 farklı renkte kesinlikle sipariş verebilirim.Kırmızı veya beyaz renk polarları çok beğendim.Eğer yönetimden onay gelirse öncelikle forumda sipariş miktarını ölçersin tam rakam ortaya çıkar sonrada arkadaşına sipariş adedini belirtip fiyat vermesini rica edip sonrasında herkesle fiyat konusunda mutabakat sağlanırsa sipariş verilir.Rağbet olmayacak diye düşünme bence bu uzun sürecek bir süreç çünkü her ayrı gün bende istiyorum bende istiyorum diyecek kişiler çıkacağı için bence bir süre beklemek ve güzel bir sipariş adedine ulaşana dek beklemek en doğrusu olur kanaatindeyim.1 defa verilir ama adetli olur ve fiyatta muhtemelen ona göre olur.

gokhanMT

New member
Valla Sezar bence çok güzel düşünmüşsün ancak Ali bey'in dediği gibi forum yönetimide okeylerse ben fiyatı abartı olmamak sureti ile polar için kendi adıma 2 farklı renkte kesinlikle sipariş verebilirim.Kırmızı veya beyaz renk polarları çok beğendim.Eğer yönetimden onay gelirse öncelikle forumda sipariş miktarını ölçersin tam rakam ortaya çıkar sonrada arkadaşına sipariş adedini belirtip fiyat vermesini rica edip sonrasında herkesle fiyat konusunda mutabakat sağlanırsa sipariş verilir.Rağbet olmayacak diye düşünme bence bu uzun sürecek bir süreç çünkü her ayrı gün bende istiyorum bende istiyorum diyecek kişiler çıkacağı için bence bir süre beklemek ve güzel bir sipariş adedine ulaşana dek beklemek en doğrusu olur kanaatindeyim.1 defa verilir ama adetli olur ve fiyatta muhtemelen ona göre olur.
+1 :)

amorusso

New member
Guzeller bir dusunce, Ceed ve Kia marka sahibi bellidir, bence oncelikle Uzun alinmasu lazim, Ceed club tarzinda bir logo daha uygun olur dusuncesindeyim. Ceed ve kia markali urun icin bayi destegi alinabiliri, zira Celik motor Bayilere Tanitim ve reklam butceleri icin katkida bulunuyor.

zfrgll

New member
Merhaba arkadaşlar bende varım poların iki renginide alırım...

By_Cesar

Active member
Evet arkadaşlar konu güncel isteklileri beklıyoruzzzz ??

iPhone 'den gönderildi. ;)

aLi

Yönetim Ekibi
Servislerden birisi ile gorusup halledebiliriz belki.. Ercan'in dedigi gibi reklam gelirlerine ayirdiklari butcelerden bizede biseyler duser.

t-shirt, polo hepsi uyar ama bir tasarım yapılmalı ve sunulmalı açıkçası fazla fotoğraf ve logolar ile kia servis elemanı gibi gezmek istemem.
sade şık ürünler için her zaman varım...