kıa ceed dvd navigasyon

barisulusoy

New member
Rasim Abi evet böyle birşey ama bunların kalitelisi nedir ne markadır hiç bir bilgim yok.

leonine25

Active member
Arkadaşlar bendede necvox marka S100 modeli navigasyon var. Bende Radyoda felan problemler yaşıyordum Esse group aradım bir arkadaş yönlendirdiler bana Platinyum serisinin yazılımını yükledi .Sorunların %90 halloldu diyebilirim. Televizyon bulunduğunuz mevkiye (çamlıcaya yaklaşınca çekmeyen kanal yok) göre iyi veya kötü çekiyor. Radyo daha iyi ve kanal hafıza ve manuel arama daha iyi. usb veya sd karttan film oynatmasında (format avi veya MP4 olduğu sürece) sorun yok. Navigasyon programı olarak İGO primo kullanılmış. 2014 versiyonunu yükledim ancak halen güncel olmayan bölgeler var. Fakat kullanımında sorun yok. Ses kalitesi bence iyi. Bluetoth ile telefon görüşmesinde sesin gelişi ve gidisi biraz az ancak büyük problem değil. Sesli komut için uygun değil cihazlar Orjinal den geçiş yapmak isteyenler için önemli bir madde.
Şuan servislerde satılanın da platinum serisi olması lazım. S100 ler artık satılmıyor diye biliyorum. Dokun matik hassaslığına gelince IPS kapasitif bir ekran (telefonlardan örnekler verildiği için yazdım) araç içi navigasyon cihazı ben yerli yabancı henüz duymadım. Olsada 4-5000tl den aşağı olmaz. Buda satış politikasından başka birşey değil.Ekipman araç için olunca fiyatı 5-10 katına çıkıyor. Yoksa 7" ıps bir tablet monte etsen aynı şey.Araç için Android sistemli cihazlar bile söylenilen dokunmatik performansını vermez. Artı dokunmatik daha iyi olabilirdi bu duğru ancak ıphone kadar hassas ıps ekranlı olsa idi hareket halinde iken kullanmanın kolay olacağını sanmıyorum.

rayen

Super Moderator
Sonuçta çin malı. Ebay da bulabilirsin ama büyük ihtimal gümrüğe takılır. En iyisi gidip dokunarak kontrol etmek. Burada önemli olan ekranın dokunmatik hassasiyeti. Eski necvoxların dokunmatiği iğrençti. Sana önerim android işletim sistemi olanlardan alman. Ama önce gidip güzelce bir elle. :D

dellobaltino

New member
ya bu Pioneer jvc gibi kaliteli markaların double din navigasyonlu multimedia cihazları var piyasada. diceksiniz ki çerçeveyi nerden bulucan.diyelim ki çerçeveyi buldum bunları arabamıza takabilirmiyiz. teknik özelliklerine baktığımda işlemci ram gibi bilgileri yazmıyor. çin malı dandik navigasyonları takmaktansa böyle kaliteli bir şey takmak daha iyi olur diye düşündüm

slhyldz

New member

MuSTaNG

New member
NECVOX DVA 9821HD 7 İNCH DOUBLE DIN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA CİHAZI(Ceed)

Bende bunu almayi dusunuyordum, fiyat bakimindan degermi bilemedim.
Hali hazırda necvox kullanıyorum özellikle müşteri hizmetleri çok kaliteli, ekşimek için bile aradığınızda tatlı dilleriyle hem sizi sakinleştirip hemde sorununuzu hallediyolar almayı düşünenler için sadece dokunmatiği çok sıkıntılı diyebilirim ekranın kalemi var kalemle dokunmak istemiyosanız ya parmakla sert basıcaksınız ya da benim gibi tırnak uzatıcaksınız :D:D

ceronimo1978

New member
Ama internete bir turlu giremiyor sanirim. Ben internet isini cozemedim yada. Ama diger ozellikleri enfes

Batum

New member
Ben aynı markayı farklı bir firmada kontrol etmiştim.Tam anlamıyla berbat.
Alacaksan forumda 1250 tl ye satılan android 4,2,2 var. Onu al.
değişmek istememin amacı orjinalinin bastırmatik oluşu zaten :) yani dokunmatiği iyi değilse başka bakalım ozaman teşekkürler.
android dediğiniz hangi marka model?

slhyldz

New member
değişmek istememin amacı orjinalinin bastırmatik oluşu zaten :) yani dokunmatiği iyi değilse başka bakalım ozaman teşekkürler.
android dediğiniz hangi marka model?
Forumda biri bu ay konu acmisdi. Arattirin onu...
Bu veya baska marka farketmez pek iyi degiller.

yalcin

New member
eski kasa android cihaz ocak ayında getireceklermiş, otomultimedya.com dan sordum, ben sipariş veriyorum, isteyen arkadaşlar var ise toplu sipariş verelim..??