kıa ceed dvd navigasyon

asil

Yasaklı Üye
Arkadaşlar geçenlerde sizlerle yeni ceed navigasyon konusunu paylaşmıştım 2 gün önce arkadaşım aracına taktırdı bıraz inceledim öncelikle araçta görüntü olsun diyorsanız gerçekten güzel duruyor ama navi düzgün çalışmıyor radyo heryerde çekmiyor hadi bunları geçtim dokunmatik berbat aynı yere 5 kere bastığım oldu biraz sert basmak gerekiyor tlf daki gibi beklemeyin hayal kırıklığı yaşarsınız onda biri bile değil,Gündüz ekran nerdeyse hiç yok gibi ışıktan gözükmiyor..hevesinizi kırmak istemem servislerde var incelyin öyle alın derim ben çok istiyodum tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadım ama görüntü olarak yok ben dvd flan izlerim yeter derseniz(oda akşam tabi) taktırın derim resimleri ekliyorum resimdekinden araca binince daha büyük duruyor 8 inç gibi normalde 7 inç umarım yardımcı olmuşumdur ama yinede bakın öyle karar verin belki akşam baksam daha etkili olurda üzerimde ama gündüz gördümya soğudum alanda varsa güle güle kullansın kendi görüşümü sizlerle paylaşmak istedim varsa bir yanlışım kusura bakmayın
Ekli dosyayı görüntüle 428Ekli dosyayı görüntüle 429 Ekli dosyayı görüntüle 430 buda akşam çekim showromda çekilmiş

kocosman

New member
aynı şeyler bizim eski kasa navigasyonlar için de geçerli demekki kasa değişmiş ama olumsuzluklar değişmemiş...

c@n

Super Moderator
Bu navigasyonlar ile araclarin bir alakasi yok... takilmis olan navigasyonlar araclarin orinal urunleri degil, burda kusur ne ceed de ne kia da ancak burda en buyuk kusur bu navigasyonlari bu araclar icin uretenler de ve bunu tuketicilere sunanlarda...

TeamPASAOGLU

rosicky

New member
Öncelikle herkeze merhaba,

bende yaklaşık 1 ay kadar önce bu cihazı taktırdım. ancak hiç memnun değilim. radyo kalitesi cok düşük. doğru düzgün kanal çekmiyor. dvd kısmı ise ben bir türlü çalıştıramadım. uygun dosya biçimi değil diyor. tv deseniz zaten olmasa daha iyiymiş. seyredilmiyor hep bozuluyor. bunun haricinde internet olayıda ayrı bir sorun. görüntüler simgeler ve kullanışı hiç tatmin etmedi. eskini geriye taktırmayı düşünüyorum. boşu boşuna okadar para verdik. bu ürünü servislerin pazarlamasını çok yanlış buluyorum.

holycrapoola

New member
Concept plus sahibiyim, acaba premium'daki ekranı kendi aracıma takma şansım olur mu?

dellobaltino

New member
kianın avrupadaki araçlarda sundugu orjinal navigasyonu bulmak lazım piyasadaki necvox dandik bi ürün kimse memnun deil. aslında kia bayileri orjinal navigasyonu getirmesi lazım sonuçta parasıyla. ya da yurtdışından avrupadan orjinal ürünü getirtmek mümkün olsa

akrepkral86

New member
Evet arkadaşlar aramızda anlaşıp şu orjinal navigasyonu yurtdışından getirebilsek çok iyi olur bende taktırmayı düşünüyordum fakat cihazı inceledikten sonra ve sizin yorumlarınızdan sonra kesinlikle taktırmaktan vazgeçtim benim araçtaki premium ekran bu cihazdan kat kat kaliteli ve güzel gözüküyor

argovolkan

New member
Sizinkilerin üzerindeki yazılım Androidmi, yoksa eski tip kendi yazılımı mı? Yeni nesil android modeller için iyi diyorlar.Alibaba da görüyorum.

bhd

New member
merhaba bende 2013 ceed sw var bende taktırdım dediğiniz gibi dokunmatik ve diğer şeyler çok iyi değil ama yinede o kadar kötü değil ama büyük bi sorun var o da radyo hiç güzel çekmiyor ve zevk vermiyor bu konu hakkında ne yapıcaz bilen varsa yada çözen yardımcı olursa sevinirim bana serviste pazarladılar bu ürünü ben ilk orjinal ürün sandım ve tamam dedim sonradan ayıktım yapıcak bişey yok şu radyo sorunu çözülürse iyi olur

fabricante

New member
Acaba bana takılan navigasyon farklı mı diyecem ama aynı resimdekilerle. Ben bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Nerdeyse tüm özelliklerini de kullandım. Kendi indirdiğim kliplierin hepsini izleyebiliyorum. Ses sistemi daha da değişti. Araca binen çok harika buluyor. İpod özelliğini çalıştırdım. Kendi hafızasına müzik attım usb yada dvd olmadan müzik dinliyorum. Tv ünitesinde geçenlerde dışardaydım oturdum maç izledim. Dokunmatiğinde sıkıntı yaşamıyorum. Navigasyon tam istediğim adrese götürüyor. Dvd film taktım çok güzel film izledim. Radyoyu çok kullanmıyorum ama iki kez kullandım ikisinde de gayet güzel tepki aldım. Tek eksik yani bluetooth olayında telefondan gelen ses kısık oluyor onu da sesten kendiniz açıyorsunz. Görüşme bitince müzik bi anda ses veriyor bu dezavantajı. Diğer yönden bence çok başarılı bir alet. Kaldı ki son 8 yıldır tüm araçlarımda ses sistemi kullanan biriyim ve bu konuda çok titizim hastalıklıyım :) bugüne kadar belki yeni bir ceed parasını ses sistemine vermişimdir. Ben başarılı buldum.

dellobaltino

New member
Bu cihazlar dokunmatik değil bildiğin basmatik. Hani yolcu otobüslerindeki ekranlar olur ya bişeyi açmak için resmen parmağını cihazdan içeri sokacak gibi dürtersin. Bu tip cihazlarda iphone samsung ekranı gibi ekran bulmak zor. Radyosu çekmiyosa zaten at çöpe gitsin şahsen ben en çok radyoyu kullanıyorum o da çekmiyosa almaya değmez. Kianın Avrupa sitelerine falan da çok baktım ama orijinal navigasyon hakkında hiçbişey bulamadım. Oldu ki getirttik fiyatı 3000 den aşağı olmaz bence

branke

New member
Acaba bana takılan navigasyon farklı mı diyecem ama aynı resimdekilerle. Ben bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Nerdeyse tüm özelliklerini de kullandım. Kendi indirdiğim kliplierin hepsini izleyebiliyorum. Ses sistemi daha da değişti. Araca binen çok harika buluyor. İpod özelliğini çalıştırdım. Kendi hafızasına müzik attım usb yada dvd olmadan müzik dinliyorum. Tv ünitesinde geçenlerde dışardaydım oturdum maç izledim. Dokunmatiğinde sıkıntı yaşamıyorum. Navigasyon tam istediğim adrese götürüyor. Dvd film taktım çok güzel film izledim. Radyoyu çok kullanmıyorum ama iki kez kullandım ikisinde de gayet güzel tepki aldım. Tek eksik yani bluetooth olayında telefondan gelen ses kısık oluyor onu da sesten kendiniz açıyorsunz. Görüşme bitince müzik bi anda ses veriyor bu dezavantajı. Diğer yönden bence çok başarılı bir alet. Kaldı ki son 8 yıldır tüm araçlarımda ses sistemi kullanan biriyim ve bu konuda çok titizim hastalıklıyım :) bugüne kadar belki yeni bir ceed parasını ses sistemine vermişimdir. Ben başarılı buldum.

Selam,

İçinde hangi navigasyon sistemi var?:confused:

zeg

New member
[h=1]öncelikle herkese merhaba.
Araca taktırdığınız Necvox Kia Ceed Multimedya ve Navigasyon Cihazı / DVN-P1058(premium diye geçiyor) ürünümüdür? [/h]bu cihazı banada önerdiler 2300 tl fiyat cektiler arka kamera ve iç görüş kamerası ile beraber.
necvox un bir önce çıkardığı navigasyonun olmadığını bunun bir üst versiyon olduğunu söylediler
eger ilk sayfada yazdığınız şikayetler var ise taktırmaktan vazgececegim

akrepkral86

New member
2300 çok abi ya hangi bayi o fiyatı verdi sana bana kia Gül-al o sistem için 1750 tl demişti o da pazarlık yapmadım zaten çünkü ben bu cihazların kalitesini beğenmiyorum eğer orjinal çıkma sistem bulursam alıcam ebay'da ilanda gördüm orjinal çıkma olarak kia ceed'in fabrika çıkışlı navigasyonu fakat İngiltere olduğu için tahmin edersinizki oradaki araçlar sağdan direksiyonlu yani bize uymaz

hakan078

New member
ben bişey sormak istiyorum neden siz 2-3 tane model arasında kalıyosunuz bu aracın double ekran çerçevesi ayrı satılmuyormu? biz 7 siyle 7 8 se 8 inç kafamıza göre teybimizi alsakta çerçeveye oturtup araca taksak ben bu zamana kadar hep oyle yaptım?

hakan078

New member
Valla bilmiyorum bi yerde satılması lazım sırf bu işi yapan insanlar var çerçeve işi ben bi araştırıcam sizde araştırın bulduğumuzda paylaşırız .

barisulusoy

New member
Arkadaşlar 2011 Ceed için dokunmatik ekranlı artık navigasyonmu deriz radyomu bilemedim, öyle birşey istiyorum. Hani navigasyon için telefon var da şöyle dvd tv filan izlesem malum istanbul trafiği.

rayen

Super Moderator
Sen herhalde böyle bir şey istiyorsun. Tıkla.