Kia Ceed Concept Plus 2012 Led pır pıt problemi

ozgurnergiz

New member
Merhaba arkadaşlar. 2012 model aracımı Gül-Al kia dan sıfır olarak 2012 Temmuz sonu aldım. 2 yıl sonra sağ led pır pır yaptı Gül-Al da garantiden değişti. Daha sonra evime yakın diye Tek-Kar a gitmeye başladım bu seferde sol far led pır pır yaptı yine garantiden değişti. Yıl oldu 2018 bu sefer de sağ far led komple söndü sol far led yarısı söndü. Tek-Kar da videosu çekildi Çelik motor merkeze gönderildi ve şaka gibi garantiden değişimi reddedildi. Tüm Dünyada ve Türkiye'de bilindiği üzere ki bu far led problemi kronik bir problemdir. Garantiden değişimi yapılan farların tekrar pır pır yapıp sönmesi de yine kronik problemli far takıldığı anlamına gelmektedir. Az önce Çelik Motor merkezi aradım ve şikayet kaydı oluşturdum. Bana geri dönüş yapılacağını söylediler. Ben de Ceedclubtr üyesi olduğumu, yıllardır bir sürü etkinlikte sosyal medyada Kia Ceed markasından övgü ile bahsettiğimizi, led pır pır problemi hariç arabadan çok memnun olduğumu belirttim. Eğer ki 2 far da garantiden değiştirilmez ise Taksim Meydanı ya da buna benzer bir yerde basın açıklaması ile farları söküp yakacağımı söyledim. Konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Alpago

New member
Merhaba özgür bey aynı sorunla bende karşılaştım Servis kronik olduğunu kabul edip merkeze gönderdi merkezden ret cevabı geldi garant süresi dolduğu için merkezi aradım kayıt açtılar tekrar geri dönüceklerini söylediler Siz soruna bi çözüm bulabildinizmi