Kesik spor yaylar

ozdemir.kadir

New member
Slm arkadaşlar. Arabamdaki orjinalden kesilmiş ve sadece 15 000 km kullanılmış yayları çıkarıp serviste kesilmemiş yaylarla değiştirdim. Kesik yaylarımı satıyorum. 2 ön ve 2 arka. fotoğraflarını ekledim. Sorularınız olursa mesaj atabilirsiniz. Fiyat 450 TL. (piyasa fiyatı 650-750 TL arasında değişmektedir. araştırmasını yapabilirsiniz)
iletişim numaram: 0 507 251 25 45Ekli dosyayı görüntüle 1592Ekli dosyayı görüntüle 1593Ekli dosyayı görüntüle 1594

Serkan OĞUZ

New member
Kadir bey merhaba orjinalden kesilmiş derken yaylarını siz mi kestiniz yoksa araç için yapılmış hazır özel yay mı aldınız?

ozdemir.kadir

New member
Merhabalar Serkan Bey. Evet yaylar orjinalinden kesilmiştir. Fotolarda uzun olan tek yay bizim araçlarımızın orjinal üzerindeki yaydır. Yanındaki iki uzun yay ise yine orjinal fakat kesilmiş yaylardır. Yani benim sattıklarım kesilmiş ön ve arka yaylar.

ozdemir.kadir

New member
Ümit Bey kesilmiş yaylar gerçekten de yol tutuşunda çok olumlu. Ancak kullandığım yer genellikle kırsal kesim ve köy yolları olduğu için aracı yükseltmem gerekti ve tekrar orjinal yaya dönmek zorunda kaldım.
Yani kesik yayları sürekli asfalt üzerinde veya aşırı kasisli olmayan yollarda kullananlar için, şiddetle tavsiye ederim. Eğer düşünürseniz kaliteli yaylardan almanızı veya orjinal yaylardan kestirmenizi tavsiye ederim.

leonine25

Active member
Ümit Bey kesilmiş yaylar gerçekten de yol tutuşunda çok olumlu. Ancak kullandığım yer genellikle kırsal kesim ve köy yolları olduğu için aracı yükseltmem gerekti ve tekrar orjinal yaya dönmek zorunda kaldım.
Yani kesik yayları sürekli asfalt üzerinde veya aşırı kasisli olmayan yollarda kullananlar için, şiddetle tavsiye ederim. Eğer düşünürseniz kaliteli yaylardan almanızı veya orjinal yaylardan kestirmenizi tavsiye ederim.
Açıklamanız için teşekkürler.. Tavsiye içinde. Yalnız istanbulun da sizin kullandığınız bölgeden farkı yokki. Otobandan çıktığınız anca kasisler çukurlar başlıyor.. :)

ozdemir.kadir

New member
Rica ederim. Doğu'da şartlar daha sınırlı maalesef. Mesela aşırı kar yağıp da buzlama yaptığı zamanlar, öyle zaman oluyor ki lastikler ile çamurluk arası komple buz kaplıyor. Onları kırıp temizleyeyim derken ister istemez çamurluğa veya kaportaya zarar veriyoruz.

leonine25

Active member
Rica ederim. Doğu'da şartlar daha sınırlı maalesef. Mesela aşırı kar yağıp da buzlama yaptığı zamanlar, öyle zaman oluyor ki lastikler ile çamurluk arası komple buz kaplıyor. Onları kırıp temizleyeyim derken ister istemez çamurluğa veya kaportaya zarar veriyoruz.
Haklısınız hocam... Allah kolaylık versin..