kaliper boyama ve shark anten

tarum

New member
S.a tarum :D Murat kardeşim süper olmuş resimde farklı tabi aracın birebir yanında görün süper olmuş Murat ile tanıştık arabası gayet şık ve hoş olmuş.Şu benim arabayada yapalım anten olayını olur mu ? Resimler on numara :)
a.s zafer tşk ne zaman istersen yaparız sen siparişi ver

tarum

New member

tarum

New member
üstad sayende bende dışardan sipariş verdim anteni..teşekkürler..düşmezse iyidir yahu;)
rica ederim ben yaklaşik 5 aydır kullanıyorum ve daha zayıf olarak montaj yaptıp anten dipleri bizim araçlarda daha geniş olduğ için antenin ikinci montaj seçeneğini seçerek yani deliğ büyük olarak senin anten dibi daha küçük olduğ için daha kuvvetli yapiştiğnı düşünüyorum bende sıkıntı olmadı

yalcin

New member
rica ederim ben yaklaşik 5 aydır kullanıyorum ve daha zayıf olarak montaj yaptıp anten dipleri bizim araçlarda daha geniş olduğ için antenin ikinci montaj seçeneğini seçerek yani deliğ büyük olarak senin anten dibi daha küçük olduğ için daha kuvvetli yapiştiğnı düşünüyorum bende sıkıntı olmadı
yanlış biliyorsun bizim kasadada geniş yuvası maalesef..yuvayı açmak gerekti bendede!..

dellobaltino

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1736Arkadaşlar anten uygulaması yaptım ama sanırım pek olmadı tam oturmamış gözüküyor. Bir de vidanın diş boyu biraz uzun olduğundan sonuna kadar sıkılmadı.geri söküp araya bakır pul koyup tekrar montaj yapıcam lakin resimdeki gibi 3m yapışkan bulmam gerekiyor fakat netten aradım bulamadım. önerisi olan var mı

tarum

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1736Arkadaşlar anten uygulaması yaptım ama sanırım pek olmadı tam oturmamış gözüküyor. Bir de vidanın diş boyu biraz uzun olduğundan sonuna kadar sıkılmadı.geri söküp araya bakır pul koyup tekrar montaj yapıcam lakin resimdeki gibi 3m yapışkan bulmam gerekiyor fakat netten aradım bulamadım. önerisi olan var mı
Civata ya somunu da bağlayarak yapın montaji hatta sorunla arasına delikli pulu geçiren! !

dellobaltino

New member
o sorun değil onu halledicem de çift taraflı yapışkanı tekrar nerden bulucam onu bilemiyorum

Berkan

New member
yapı marketlere bak 3m cift taraflı bant için o boyutta olanını bulamasan bile normal ufak boyutunu alıp antenini altına sıra sıra serit serit cekip halledebilirsin dikkatli ve tekte yapıstırman gerekicek ama ozaman dikkatli davran :)

y@vuz

New member
[MENTION=1799]tarum[/MENTION] ellerine sağlık. anten güzel olmuş ben de alıp yapmayı düşünüyorum ancak beyaz ceed üstüne siyah shark anten nasıl olur? bu arada araç concept.

yalcin

New member
aliexpress den aldıydım ben 3m bantla birlikte gelmişti tam oturuyordu eski kasada, yeniyi bilmiyorum ama uyumludur eminim, uygulaması çok rahat ben ısıtmadan yapıştırmıştım hala duruyor :))) anten bağlantısıda var, radyo aynı çekim gücü azalmadı.