kaliper boyama ve shark anten

tarum

New member
Nasıl Olmuş sizce?

deadgarden

New member
anten güzel olmuşda kaliperleri göremedim.

yalcin

New member
orjinal anteni tamamen çıkarttın değilmi? çok güzel olmuş..ellerine sağlık:confused:

tarum

New member
orjinal anteni tamamen çıkarttın değilmi? çok güzel olmuş..ellerine sağlık:confused:
teşekkür ler
Yok sadece anteni çıkarttım içinde bakır anten var sade ce cubuk anten in yerine vidalıyorsun bu anten yurtdışından getirttim

Serkan OĞUZ

New member
Murat bey güle güle kullanın anten hoş durmuş, kaliperleri kendi tarzınıza göre yapmışsınız ve yakışmış.Bende kafamda tasarladığım kaliper işini 3 aydır yaptırmak istiyordum ancak 1 hafta önce yapabildim.Fırsat olursa resmini koymaya çalışacağım.Bende premium jantlar varken yapamadım hiçbir şekilde kapak girmiyor ve bu araçların orjinal jant desenleri çok sık olduğu için arkadaki detayı göstermiyor.Sizin kaliperler yoksa 3 kat daha güzel durur.Bir tek kapıdaki Gt yazısı olmamış samimiyetime inandığınızı düşünerek açıkça yazmak istedim:eek:

ERGE

New member
Anten güzel olmuş. iki sorum olacak. radyonun çekmesinde olumlu yada olumsuz yönde etkiledi mi? maliyet nedir?

tarum

New member
Anten güzel olmuş. iki sorum olacak. radyonun çekmesinde olumlu yada olumsuz yönde etkiledi mi? maliyet nedir?
tşk ederim anten de çekimle alakalı hiç bir sorun yok mükemmel oldu orjinal anten sadece çubuk iptal oldu araca şoke takma gibi hiç bir işlem olmadı gt yazısına gelince kapı direkleri nin tamamını kapladım yani aynanın ordaki orta ve arka pianoblack yaptım gt logo sundan çok orayı dikkat çekmek di maliyet burada 80 tl ile 150tl yurtdışında 12.58$:)))

tarum

New member
Ön lipi kapladım difüzör yaptım çekip resimleri eklicem kaliper boyama ve diyer işlemler in hepsini kendim yaptim

tarum

New member
Oğuz tşk yorum için kaliperi kendim boyadım ceed yazdım üzerine 3 kat boya dım ısıya dayanıklı motip marka spreyle

Serkan OĞUZ

New member

tarum

New member
Güzel olmuş ellerine sağlık:) Direkler falan hepsini kendin ne güzel yapmışsın.Kaliperlerin boyası atmazsa sorun yok uzun süre kullanırsın.Benimkiler bu şekilde oldu.
Ekli dosyayı görüntüle 1511
Ekli dosyayı görüntüle 1512
Maşallah 41 kere Güle güle kullan kapak konusunda beni korkuttular ısınınca atar silikon la yapıyorlar dediler sağlam istiyorsan vida ile yapıyorlar onun içinde delme işlemi filan olucak diye boyama yı tercih ettim tekrar maşallah Güle güle bin

Serkan OĞUZ

New member
Maşallah 41 kere Güle güle kullan kapak konusunda beni korkuttular ısınınca atar silikon la yapıyorlar dediler sağlam istiyorsan vida ile yapıyorlar onun içinde delme işlemi filan olucak diye boyama yı tercih ettim tekrar maşallah Güle güle bin
Teşekkür ederim Murat.Kapak konusunda bende çok fazla yorum dinledim ama hergün onlarca örnek gördüğüm için sorun yok.Önemli olan kapağın jant dahil hiçbir yere değmeden oturması yeterli.Kaliteli bir silikon ile kemik gibi sorunsuz şekilde duruyor asla düşmez.Vida olayı falan aşırı gereksiz bir işlem öldürseler yine yapmam.Orjinal jantları duruyor ve daha önceki mesajımda belirttigim gibi desenler çok sık ve jantın tabanı dar olduğu için kapak hiçbir şekilde girmiyor.Orjinal lastik ve jantları sıfır gibi saklamaya karar verdim.Aracı satarken 1 saat içinde komple orjinal haline döndürüp vermek için.Aracı alacak kişi birçok konuda şanslı olacak:)

pepe

Active member
Eline sağlık Murat hocam çok şık olmuş hepsi... Kapı direklerini de piano blacke siz kapladınız?

yalcin

New member
teşekkür ler
Yok sadece anteni çıkarttım içinde bakır anten var sade ce cubuk anten in yerine vidalıyorsun bu anten yurtdışından getirttim
farklı renk seçeneği varmı gerçi bende siyah istiyorum gri kaplana..?? yurtdışından nasıl getirtebiliriz??; pratik bir çözüm çünkü orjinal anten yuvasına bir zararda verilmemiş bu durumda..

ibrakbulut

New member
Günaydın,

Gerçekten çok hoş durmuş. Bende concept plus var ve kaliper kapağı taktırmıştım. Daha kolayıma geldi ama balataları değiştirirken sökme takma işi daha zahmetli. Anten için link verebilir misiniz?

Saygılarımla

güle güle kullanın güzel olmuş...

Serkan seninkiler de çok güzel olmuş sende güle güle kullan