İzmir'de tercih ettiğiniz servis hangisi?

rayen

Super Moderator
İzmir'de tercih ettiğiniz servis hangisi?

Serkan OĞUZ

New member
Ben Kia ÖZDEMİRLERE gidiyorum çok memnunum.

rayen

Super Moderator
Ben memnun kalmadım. :D
2. el premium sw almak için aradım, Ankara'dan arıyorum dedim, adam İzmir'e satmayı tercih ederim dedi. Neymiş, sonra servise gelirmiş sanki garanti. :)

Serkan OĞUZ

New member
2. el premium sw almak için aradım, Ankara'dan arıyorum dedim, adam İzmir'e satmayı tercih ederim dedi. Neymiş, sonra servise gelirmiş sanki garanti. :)
Satış kısmı için birşey diyemem Rasim abi hiç alışverişim olmadı.Sadece 1 defa ellerinde hangi araçlar var diye aramıştım,telefon konulmaları pek hoşuma gitmedi.İllaki yüz yüze gelip görüşmek zorundaymışız gibi diğer türlü pek ciddiye almadığını farkedince kapattım telefonu.Muhtemelen konuştuğun kişiyi tahmin ediyorum,hatta ismini yazdım sonra ayıp olmasın diye sildim.Araç satarken il seçecek kadar büyüdümü Kia :) Sanki yok satıyormuş gibi farklı şehirlere araç vermeyi tercih etmiyormuş şaka gibi çok güldüm yaa:D

c@n

Super Moderator
Sehirin malini kaybetmek istemiyor abi...:D duygusal bag var...:D

TrI-C

New member
özdemirlere gidiyorum ancak kendi çalıştığım markaya göre gerçekten kia servisleri çok ciddi anlamda çok amatör araç çok güzel herşey on numara servis sıkıntı maalesef

kokoci35

New member
4 yıl mercanlara gittim en son özdemirlere garanti bitti artık bunların haricinde seçeceğim syg

cesurs

Yasaklı Üye
Mercanlar dan memnun muydunuz? ben çeşme de oturuyorum mesafe olarak mercanlar daha yakın olmasına rağmen özdemirler i tercih ettim. mercanları da denemek istiyorum da adamları ne zaman arasam umursamaz davranıyorlar bu yüzden hiç tercih etmedim. dışarı da düşündüğünüz bir servis var mıdır?

Serkan OĞUZ

New member
Bence kesinlikle yolu uzatın yine Özdemirlere gidin derim şahsi fikrim budur.Bu Mercanlar kötüdür anlamı taşımasın ama ikisinede gitmiş biri olarak Özdemirlerde daha rahat ediyorum gerek ustalar ile birebir diyaloğa girebilmek hatta aracımın başına gidebilmek vs daha önce ki aracımda Kia idi ve oraya açıkçası çok alıştım.

cesurs

Yasaklı Üye
Bence kesinlikle yolu uzatın yine Özdemirlere gidin derim şahsi fikrim budur.Bu Mercanlar kötüdür anlamı taşımasın ama ikisinede gitmiş biri olarak Özdemirlerde daha rahat ediyorum gerek ustalar ile birebir diyaloğa girebilmek hatta aracımın başına gidebilmek vs daha önce ki aracımda Kia idi ve oraya açıkçası çok alıştım.
tavsiyeniz için teşekkürler Serkan bey. Mercanlarla ilgili birkaç kişiden daha olumsuz görüş almıştım bu yüzden ekstradan 30 km daha fazla yol yapıp Özdemirler e gidiyorum.

kokoci35

New member
ve değerli arkadaşlar izmirde servis önerisine YETKİLİ OLMAYAN servis önerilerinizi rica ediyorum .Neden yetkili olmayan diyorum 1. garantim bitti 2 . servis çok fazla fiyat söyledi

Bestgti80

New member
Mercan ve Özdemirler her iki servise de gittim . Özdemirleri tavsiye ediyorum gidecek olanlar daha ilgililer ve daha iyiler ve fiyat olarak ta daha iyiler.

kokoci35

New member
3. sanayide Buse otoya gittim 2 3 ay önce yıllık bakıma detaylı işlem yaptılar parça değişimi vs memnun kaldım bilginize

enescakilli

New member
ben mercanlara götürdüm tam bir rezaletti beyaz olan koltuğumun üstüne arabanın lastiğini koyacak kadar basit bir firma artık yetkili servis değilmiş.
Özdemirlerde biraz pahalı sanki