İçeriden Açılabilen Yakıt Depo Kapağı

BEYNUR

New member
Selam arkadaşlar Kia sitesinde bizim araçlara ait yani Ceed modellerinin hepsinde (İçeriden Açılabilen Yakıt Depo Kapağı) özelliği yazıyor ancak ben kendi aracımda depo kapağını içeriden açan herhangi bir düğme yada kol göremiyorum. Tam tersine depo kapağını elle bastırıp açıyoruz. Siteye özellik olsun diye mi yazmışlar çözemedim. Bu arada benim araç 2013 CEED SW

Serkan OĞUZ

New member
Beynur bey o benimde ilgimi çekti açıkçası,çünkü bu kadar aksesuar olan bir araçta içeriden açılan depo kapağı olmaması ve aynı zamanda donanım listesinde var gibi görünmesine anlam veremedim.Acaba demek istediği içeriden açıp kapatılan merkezi kilit düğmesine bağlı kapıları kilitlediğinizde depoyu kilitliyor açıncada depo kapağını açtığı için mi bu şekilde yazılmış çözemedim.

akrepkral86

New member
Arkadaşlar açıkçası bana göre önemli değil yakıt deposunun içeriden açılıp açılamaması sonuçta benzinci açıp kapağı dolduruyor benzini ben elimi sürmüyorum arabayı stop edince zaten merkezi kilit devreden çıkıyor bütün kapılar ve depo kapağı açılıyor kia'nın web sitesindede muhtemelen yanlışlık yapmışlar onu düzeltmeleri gerekir ama çokda problem değil araçlar zaten yeterince dolu geliyor onu kimse önemsemez

omurkadir

New member
benim önceki kasada içerden açılıyor ama ne zaman benzinliğe gitsem saniyesinde pompacı bastırıyor üstüne bir gün kıracaklar uğraşmaya gerek kalmayacak :D

takmayın böyle küçük detayları keşke bizimkilerde de içeriden açılmasada kilitlerle birlikte açılsa..... [MENTION=6]omurkadir[/MENTION] kardeşim görüşemiyoruz uzun zamandır. Bir buluşma yapamadık..

BEYNUR

New member
Aynı fikirdeyim Serkan bey teşekkürler yine de aracı ilk bakıma götürdüğüm zaman birde yetkili servisten bilgi alıcam gerçi sorun edilecek bir şey değil ama sonuç itibariyle yanlışlık var ise düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Serkan OĞUZ

New member
Yani otomatik olarak kapanıp açılması açıkçası benimde önemsediğim bir durum değil,sadece aklımdaydı ama yazmadım siz konuyu açınca vesile oldu.Sadece ilgimi çekti düzeltilmesi tabii ki gerekir sonuçta ufacık takıntısı olan kişiler için acaba yazılmış olan ama aracın üstünde olmayan bir donanım daha çıkarmı şeklinde müşteri üzerinde soru işareti yaratabilir.