herkese merhaba

unalks

New member
cümleten selamunaleykum hayırlı bayramlar

1.-
Adınız, Soyadınız:ünal köse
2.- Yaşınız:29
3.- Aracınız (Marka ve modeli): ceed concept plus
4.- Mesleğiniz: sağlık teknisyeni
5.- Siteyi nereden duydunuz: internette ceed üzerine araştırma yaparken
6.- Burcunuz: başak
7.- Taraftarı olduğunuz takım: fenerbahçe
8.- Yaşadıgı şehir / semt :istanbul
9.- Hobileriniz: gezmek okumak
10.- Kan Grubunuz: b+

forumunuzu daha önceden bir çok kez ziyaret ettm aracı incelemek ve yorumları almak için. sadece renk konusunda karar veremedim bayramdan sonraki hafta aracımı alacağım inşallah.

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz.

pepe

Active member
Hoşgeldiniz...hayırlı olsun aracınız fotoğraf bekliyoruz :)

berkan1981

New member
Hoşgeldiniz

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

deadgarden

New member
merhaba hoşgeldiniz. Aradığınız ceed i bulursunuz. beyaz almanızı öneririm. consept plus en ideali. düz vitesler. daha seri ve daha az yakar.

unalks

New member
herkese teşekkür ederim arkadaşlar. concept plus olarak beyaz düşünüyorum ama opak olması tereddüt ettiriyor beni. bazı markalar metalik boyadan fark alıyor mesela. tek eksiki biraz daha parlak olmasıysa sorun yok ama sanki metalik boyanın ömrünün daha uzun olduğu gibi bir kaç yazı okudum. birde kianın c segmentindeki arabasına ve ödenilen bu paraya rağmen kardeşi i30 dan bir kaç eksiği var supervision gösterge paneli ve marka amblemine gizli geri görüş kamerası önemli eksilerinden aslında. yarın aracımın satışını yapıp soluğu kiada alacağım çünkü ceed daha yakışıklı zamanla piyasada daha çok yer yapacağını düşünmekteyim.

rayen

Super Moderator
Hayırlı olsun. Aracı aldığınızda fiyatını bizimle paylaşırsanız seviniriz, bize de referans olur. :)

43YD620

New member
Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler ve foruma hoşgeldiniz :)

leonine25

Active member
aracınız şimdiden hayırlı olsun. Ceed için beyaz güzel bir renk ve consept plus paketide donanım olarak fazlasıyla yeterli. Bana göre tek eksiği anahtarsız çalıştırma .
Ben içinın bej olması nedeniyle kahverengi aldım. Benim için yaşam alanı daha önemli. Araba bana hoş gözükmedikten sonra baskası sevse ne yazar :)

Serkan OĞUZ

New member
Hoşgeldiniz keyifli forumlar.Hayırlısı olsun şimdiden ben beyaz kullanıyorum beyazdan şaşmam.Fazlasıyla güzel kolay ve gösterişli bir renk. İ30 konusuna gelince 2 eksiği varsa i30'dan 5 fazlası olan bir araç. Takıldığınız konular kullanım esnasında sizi etkilemeyecek ve bir zaman sonra aramayacağınız özellikler:)

unalks

New member
teşekkürler arkadaşlar :) aracı en geç önümüzdeki perşembe teslim alcağım hepimiz için kazasız sorunsuz hayırlı kullanımlar olsun. artık sık sık bilgilerinize başvuracağım saygılar hayırlı cumalar.

Srhn

New member
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar