Ford Fiesta 1.6 Tdci 109 ps Sport

c@n

Super Moderator
Cok guzel olmus...:) 10 numara veriyorum..:)

TeamPASAOGLU

zerogravity

New member
Çizik derin görünüyor , sıcak silikon sıkıp spatula ile fazlasını al , sonra rötuş boyasını süngerle üzerine uygula en son fırça ile üstünden geçersin ;)

Kendini bil…

metin

New member
Çizik derin görünüyor , sıcak silikon sıkıp spatula ile fazlasını al , sonra rötuş boyasını süngerle üzerine uygula en son fırça ile üstünden geçersin ;)

Kendini bil…
Sen nekadar çok şey biliyosun öyle

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir

mertgulkokan

New member
Bugün aralık ayından sonra fiestayı satıp kia proceed makyajlı kasa concept donanım düz vites almaya karar verdim. Hayalimdeki arabaya sahip olmak için çokta beklemeye gerek yok sanırım:) o tarih bir gelsin sanırım biraz başınızı ağrıtacağım. Hem concept hemde düz vites bulmak biraz zor ama:)

Srhn

New member
Cevap: Re: Ford Fiesta 1.6 Tdci 109 ps Sport

Bugün aralık ayından sonra fiestayı satıp kia proceed makyajlı kasa concept donanım düz vites almaya karar verdim. Hayalimdeki arabaya sahip olmak için çokta beklemeye gerek yok sanırım:) o tarih bir gelsin sanırım biraz başınızı ağrıtacağım. Hem concept hemde düz vites bulmak biraz zor ama:)

Doğru karar Mert beklemeye gerek yok hayırlısıyla kavuşursun hayallerine inşallah

mertgulkokan

New member
Doğru karar Mert beklemeye gerek yok hayırlısıyla kavuşursun hayallerine inşallah
Aslında focusu sattıktan sonra araç alma gibi bir planım yoktu. Yaşadığım sağlık sorunundan sonra hayata bakış açım değişti:) Artık koyver gitsin modundayım. 1 dakika sonrası bile belli değil. Araba almakta bir yatırım gibi geliyor bana. Sanırım bunda ev alma gibi bir derdim olmadığından kaynaklı olabilir. Her ne kadar annemle papaz olacağımız kesin gibi:))

rayen

Super Moderator
Geçmiş olsun Mert. Ama yine de koyver moduna girme. Yaşın ne başın ne? Neyi koyuveriyon. ;)

rayen

Super Moderator
Nerden biliyon 10 sn olduğunu, ya ölmez de sürünürsen.
Adamın birini asılarak idama mahkum etmişler. Adam kaderine isyan etmiş, bundan beter ölüm mü olur diye hayıflanmış. Cellat da ne söyleniyorsun haline şükret deyip ilerde kazığa oturtulan mahkumu göstermiş. :D

omurkadir

New member
Bu arabanın jantları başka renk olsa daha iyi olurmuş sanki füme füme çok boğulmuş.
bir de tebrik ederim Mert son zamanlarda Ceed fotosundan çok senin fiesta fotosunu konusunu görüyorum :) :)
ceed ci kalmadı piyasada valla :)