Eskişehir kia yetkili servisine siz değerli kia kullanicilarini bekliyoruz

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adina ben yusuf ziya özcan ve ekip arkadasim ilker taşpinar ile siz değerli ceed kullanicilarini servisimize bekliyoruz her konuda yardimci olmak sizleri memnun etmek icin eskişehir kia yetkili servisinde hizmet vermekteyiz :):):):)

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz

Tulvem12

New member
2013 model kia ceed sahibiyim aracı seyyah kia dan aldım fakat aldıgımdan beri daha eskişehir de bakım yaptırmak nasip olmadı nedense fiyat politikalarından dolayı sırf bakım için bursa ya gidiyorum gayette memnunum hem işçilik hemde fiyat açısından inşallah gereken yerlere sesimizi duyurabilmişizdir.

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Mevlut bey ıyı aksamlar ben servıs sorumlusu yusuf zıya ozcan nasıp kısmet olursa ınsallah servısımıze beklerız elımızden gelen neyse her konuda elımızden gelen neyse yardımcı olmaya calısırız. bunun garantı surecı bakım surecı yedek parca surecı fıyat bakım her konuda elımızden gelen ımkanları saglamaya calısırız. sız degerlı eeskısehırlı hemserımızı servısımıze beklıyoruz her zaman beklerız en kısa zamanda gorusmek dılegıyle hayırlı aksamlar

hakan26

Member
Yusuf bey merhabalar aramıza hoşgeldiniz en kısa sürede tanışmak ümidi ile iyi çalışmalar dilerim.Ben de bakım için Bursa ya gidenlerdenim İnallar servis daha kurumsal geldi bize,eşimde otomotiv sektörü çalışanı az buçuk servis işleyişini biliyoruz.Yine de forumda sizi gördüğüm için memnun oldum..

Tulvem12

New member
Teşekkür ederim inşallah bu seneki yıllık bakım için ilk size uğrayacağım [MENTION=2711]YUSUF ZİYA ÖZCAN[/MENTION] ilgi alakanız için şimdiden tşk ler.

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Hakan bey hosbulduk ınsallah gorusme ımkanımız olur elımızden gelen destegı saglayacagımıza emın olun yardımcı olmak adına buradayız gorusmek dılegıyle

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
mevlut bey herzaman beklerız sadece bakım onarım ıcın degıl cay ıcmeye yemek yemegede beklerız gorusmek dılegıyle

Bestgti80

New member
Birşey sormak istiyorum reklamlarda araç 5 yıl garantili diyorsunuz. Far değişimine gelince sadece ilk 2 yılda mı ücretsiz far değişimi var sonraki 3 yıl cepten mi yapıyoruz bunun cevabını verebilirseniz seviniriz.

hakan26

Member
Birşey sormak istiyorum reklamlarda araç 5 yıl garantili diyorsunuz. Far değişimine gelince sadece ilk 2 yılda mı ücretsiz far değişimi var sonraki 3 yıl cepten mi yapıyoruz bunun cevabını verebilirseniz seviniriz.
Osman bey ne yazık ki 5 yıl garanti Kia markası için kandırmaca,5 yıl garanti kapsamında en iyi firma Hyundai önceki aracımdan biliyorum...

hakan26

Member
Bugün eşim ile beraber servise uğrayıp Yusuf bey ve İlker bey ile tanışma fırsatımız oldu çaylarımızı içtik kendilerine ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum...

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Aracin garantisi 5 yildir servisimize ugrarsaniz yardimci olabiliriz bakimlariniz tam ise sorun olmaz

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Hakan abim garanti on onayini aldik siparisini geciyoruz direksiyon simidini degistiriyoruz bilginiz olsun :)

hakan26

Member
Değerli forumdaşlar bugün Eskişehir Seyyah serviste aracımın direksiyon simidi garanti kapsamında Yusuf bey tarafından değiştirilmiştir.Yusuf bey ve İlker bey başta olmak üzere ilgi ve alakalarından ötürü tüm servis çalışanlarına teşekkür ediyorum...