Satıldı Esim icin aldığım ceed consept plus'ı satıyorum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceronimo1978

New member
Arkadaslar depoda fazla uzun sure tutamayacagim gibi sikinti var. Eger ihtiyaci olan varsa fiyatta bir guzellik yapariz. Jantlar ciziksiz piril piril. Lastikler zira temiz ve problemsiz

MuSTaNG

New member
Erkan bey jantlarınız 16'mı 17'mi eğer 17 ise resim koyabilirmisiniz, bende tam face'teki gruptan satmayı düşünürmüsünüz yazacaktım size :)

gorkemsin

New member
Arkadaslar depoda fazla uzun sure tutamayacagim gibi sikinti var. Eger ihtiyaci olan varsa fiyatta bir guzellik yapariz. Jantlar ciziksiz piril piril. Lastikler zira temiz ve problemsiz
Bende aynı şey için sormuştum. eskileri verdinizmi diye. sizin yeniler super gerçekten aklım çok takıldı ona ama şimdilik bir değişiklik için concept plus jantıda düşünebilirim. Mustang de olsun öncelik. o sormuş artık. bu arada sadece jant peşindeyim lastik değil. hankook lardan memnun olduğum söylenemez. sadece jantlar düşünürmüsünüz o da var...

MuSTaNG

New member
Bende aynı şey için sormuştum. eskileri verdinizmi diye. sizin yeniler super gerçekten aklım çok takıldı ona ama şimdilik bir değişiklik için concept plus jantıda düşünebilirim. Mustang de olsun öncelik. o sormuş artık. bu arada sadece jant peşindeyim lastik değil. hankook lardan memnun olduğum söylenemez. sadece jantlar düşünürmüsünüz o da var...
Teşekkür ederim inceliğiniz için öncelik sizin olsun ben düşünmüyorum.

ceronimo1978

New member
Valla jant lastik verip kurtulayim diyorun dedim ya yer sikintisi var. Saklayabilsem satmam

ceronimo1978

New member
Arkadaslar lastik basinc sensoru ile ilgili olarak sanirim servise gitmek gerekecek. Jant degisiminden sonra gostergede hata uyarisi aldim. Normalde gostergede ikaz yanar lcd panelde ise hangi lastigin havasinin inik oldugunu gosterirdi. Haftasonu bir eresinler patlatiriz artik

omurkadir

New member
erkan güzel olmuş yalnız konfor azalmadı mı?
bende sadece eibach 16" var çukurlardan hızlı geçince hafiften rahatsız ediyor uzun yolda.

Serkan OĞUZ

New member
Arkadaslar lastik basinc sensoru ile ilgili olarak sanirim servise gitmek gerekecek. Jant degisiminden sonra gostergede hata uyarisi aldim. Normalde gostergede ikaz yanar lcd panelde ise hangi lastigin havasinin inik oldugunu gosterirdi. Haftasonu bir eresinler patlatiriz artik
Erkan bende bu durumla uğraşmamak için jant lastik olayını biraz erteledim açıkçası.2013 Premium modellerinin üzerinde gelen jantlarda stok jant için oldukça hoş ve gösterişli duruyor.Şimdi 18 inc almaya kalksak hadi jant için değer ama daha yeni lastikleri tekrar 18'lik bir lastik ile değiştirmek bayağı maliyetli olur,acaba diyorum lastikler bitene kadar bunlarla devam edip sonrasında düşünsem daha mı mantıklı olur. Lastikleri vermeye kalksan lastikçi tüm lastikleri 2.elde 1 tanesinin sıfır fiyatına alıyor.4 lastiğe aldığım en iyi fiyat 400 TL oldu:(

ceronimo1978

New member
Omur su ana kadar bir sikinti yok. Belki konunun basini kacirdin. Aracta yay yok sadece jant + lastik 215 40 r18 oldu.

Serkan o yuzden satmayip yerin varsa sakla derim. Bizim consept plus jantlarina alisamadim. Ama prenium guzel. Hayalim olan astra opc yi alamasamda bari jantlari olsun dedim.

ceronimo1978

New member
Arkadaslar az once telefonla bir arkadasla konustum muhtemelen anlasip satacagim. Tabi oncelik ceedclubtr deki ihtiyaci olanlara olacaktir. Ciddi alnayi dusunen varsa goruselim. Aksi taktirde satiyorum

gorkemsin

New member
Arkadaslar az once telefonla bir arkadasla konustum muhtemelen anlasip satacagim. Tabi oncelik ceedclubtr deki ihtiyaci olanlara olacaktir. Ciddi alnayi dusunen varsa goruselim. Aksi taktirde satiyorum
teşekkürler. bende vazgeçtim. jant tamamda dediğim gibi ben bu üzerindeki orjinal lastiklerden memnun değilim.

Erkan bende bu durumla uğraşmamak için jant lastik olayını biraz erteledim açıkçası.2013 Premium modellerinin üzerinde gelen jantlarda stok jant için oldukça hoş ve gösterişli duruyor.Şimdi 18 inc almaya kalksak hadi jant için değer ama daha yeni lastikleri tekrar 18'lik bir lastik ile değiştirmek bayağı maliyetli olur,acaba diyorum lastikler bitene kadar bunlarla devam edip sonrasında düşünsem daha mı mantıklı olur. Lastikleri vermeye kalksan lastikçi tüm lastikleri 2.elde 1 tanesinin sıfır fiyatına alıyor.4 lastiğe aldığım en iyi fiyat 400 TL oldu:(

bence 2013 premium jantları çok güzel değiştirmeye değmez bir yayla çok hoş olur...

Serkan OĞUZ

New member
bence 2013 premium jantları çok güzel değiştirmeye değmez bir yayla çok hoş olur...
Evet usta haklısın bende Jantları çok beğeniyorum oldukça güzel bir desen değiştirmek şimdilik içime sinmiyor,üstünde rahatsız edecek kadar kötü bir jant olsa zaten beklemeden değiştirirdim o kadar masraf yapacağıma yay taktırıp iyi bir lastik alsam daha maliyetsiz ve sağlıklı olur.

ceronimo1978

New member
Arkadaslar bu sefer kesin karar verdim proceed gt almaya ve araci satiliga cikardim. Ilgilenenlere duyurulur. Tertemiz bakilmis dopdolu bir arac. Siteden almak isteyen arkadaslara bir guzellik yapabilirim

omurkadir

New member
erkan hayırlı uğurlu olsun proceed crdi premium da fena değil gt başka tabi de benzinli yakıt fena.

ceronimo1978

New member
Omurcum cok gezen biri degilim. Gezdigimdede aractan keyif alayim kulagim motor sesi duysun istiyorum. Tabi tek kapi ve spor gorunum de en buyuk ozlemim

pepe

Active member
Jantlara talibim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...