DUYARLI OLALIM .....

HARUN

New member
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/98934-23102011-edirnekapi-sehitligine-gidiyoruz.html

başlığı altından konu takip edilebilir.

"Bir grup olarak araclarımızla pazar gunu edırne kapı sehıtlıgıne gıdıyoruz.Dıger konu uzerınden yazmıstım arkadasların yenı konu acılması gerektıgı yonundekı yazılara dayanarak acıyorum konuyu.
Gelmek isteyen tüm arkadaslarımızı bekleriz..

TÜRK BAYRAKLARIMIZI UNUTMAYALIM

- Edirnekapı Şehitliğinde bayraklarımız eşliğinde toplanıp gelmiş geçmiş tüm Şehitlerimizin ruhlarına dualarımızı göndereceğiz. Devamında hareketimizi Boğaz Köprüsünden geçerek Anadolu Yakasına taşıyacağız.

Yer : Edirne Kapı Şehitliği
Saat : 12:00

Emrah : 539 676 11 11 Bu numaradan benımle ırtıbata gecebılırsınız

Güzergah = Şehitlikten ayrıldıktan sonra E-5, Boğaz Köprüsü, Fenerbahçe Stadı, Çiftehavuzlardan geçip Bostancı İdo İskelesinden donüş yaparak Bağdat Caddesine gireceğiz.
Bu ilerleyişimiz Bağdat Caddesi sonunda Fenerbahçe Stadında son bulacak..."

Alıntı

KATILMAK İSTEYENLER BUYURABİLİRLER 1 PAZAR GÜNÜMÜZÜDE ŞEHİTLERİMİZE AYIRALIM DERİM
BİR ÇOK ARABA FORUMU BU BULUŞMAYA DAVETLİ VE KATILIM GÖSTERİCEKLER......

şavşat

New member
Ynt: DUYARLI OLALIM .....

tam da böyle bir organizasyon yapsak da gitsem diyordum. nedir bu düğünlerden çektiğim ya benim yarın yine düğün var babam görevi bana verdi aynı saatte kendiside başka bir düğüne katılacak. kışa girerken bu kadar düğün ancak bizim sülalede olur herhalde. malesef gelemeyeceğim.

J

Josefsalvatini

Guest
Evet arkadaslar boyle bir organizasyon cok iyi fakat bu tur planlar yapilirken basarili olmasi icin yapilacak yerin iyj secilmesi gerekir

Bugun 29 ekim provasi oldugu icin vatan caddesi ve cikan yollar 16.00 ya kadar trafige kapali edirnekapi kavsagida buna dahil boyle bir gunde o kadar araci oraya sokamazsiniz

Tarih acale ile alinmis
Amac ise mukemmel
Yapanlarin ellerine yuregine saglik

Ama ben belirttigim sebeblerden dolayi katilmayacagim
Zaten kesmekes olan trafigi birde bizler acil durum icin calisan ambulans itfaiye gibi unsurlarin gecisini engellersek amac yerine gelmez.

Bu etkinlik edirnekapi disinda yapilmaliydi...