DERİ DÖŞEME

Alfonso38

New member
Ynt: DERİ DÖŞEME

Kia ceed yanında Bmw X3 kullanıcısıyım (babamın araç) orjinalinden deri döşeme var kışın ısıtmada çok etkili oluyor ama yazın yakmasını önlemek için aracın ön camı dahil her yerine film çektirdik güneş direk vurmasın diye böyle bir önlem aldık etkilide oldu

Snaan

New member

benim bir akraba anadolu yakasında oturanlar için altınuç u tavsiye etti. fiyat listesini de buraya ekliyorum. eğer deri yaptırmak isteyen varsa 3 4 araba toplu alım yaparsak indirim alırız diye düşünüyorum.

c@n

Super Moderator

Fiyat listesi yok... bir eklede görelim fiyatları... bakalım nasılmış...

tmy

New member

ortasını alcantra yaptırıcaksın abı full derı sıkıntı bence

Snaan

New member

bugün gidip deri döşeme için fiyat aldım, foruma özel anlaşma yaptım. bizim forum için 750TL+kdv fiyat aldım. deri için 3 yıl, dikiş ve tüm işçiliği için de ömür boyu garanti verdiler. bmw m3te kullanılan dakota derisi(Dakota Corall Red)nin fiyatı bu. suni deri ama çok kaliteli. isteğe bağlı olarak delikli de yapabiliyor. dikiş ipliğini istediğniz renkte yapıyorlar.

benimki bu renk olacak. tabi monitörden monitöre değişiklik gösterebilir gördüğünüz görüntü ama yaklaşık olarak bu diye düşünün. tabi onlarca renk seçeneği var ben bunu seçtim herkes istediği renk yaptırabilir.

J

Josefsalvatini

Guest
DERİ DÖŞEME

Ucuz mü pahalı mı piyasasını bilmem ama

Uygun gibi geldi

Snaan

New member

en az 5 araba yaptırır diye bu fiyatı aldım. deri düşünenler vardı çünkü. benimki yapıldığında almaya beraber gidip adamların uygulamasını işçiliğini görürsünüz beğenirseniz yaparız beraber.

aLi

Yönetim Ekibi

Sinan toplu alım başlığı açalım, 5 kişi toplanir gidilir yaptirilir.

Şahsen simdilik dusunmuyorum ama yaptirirsam Terracotta yaptiririm :)

Snaan

New member

Dun actim zaten toplu alim basligini abi. Babam da o renk istiyordu da ben tek kapi spor arabaya yakistiramadim onu

tmy

New member

[quote author=SnaanArchielago link=topic=444.msg21850#msg21850 date=1319728111]
bugün gidip deri döşeme için fiyat aldım, foruma özel anlaşma yaptım. bizim forum için 750TL+kdv fiyat aldım. deri için 3 yıl, dikiş ve tüm işçiliği için de ömür boyu garanti verdiler. bmw m3te kullanılan dakota derisi(Dakota Corall Red)nin fiyatı bu. suni deri ama çok kaliteli. isteğe bağlı olarak delikli de yapabiliyor. dikiş ipliğini istediğniz renkte yapıyorlar.

benimki bu renk olacak. tabi monitörden monitöre değişiklik gösterebilir gördüğünüz görüntü ama yaklaşık olarak bu diye düşünün. tabi onlarca renk seçeneği var ben bunu seçtim herkes istediği renk yaptırabilir.
[/quote]

750 lıraya tek koltukmu kaplıyolar abı o nasıl bı fıyat

aLi

Yönetim Ekibi

sen beni dinle yaptir yilan olur arac :)

Snaan

New member

Hayir yahu bmw dakota derisini tum koltuklara kapliyolar kol dayama aparati varsa o da dahil. Dedim ya gidip pazarlik ettim foruma ozel fiyat aldim

Snaan

New member

peki araca giden suni derinin en pahalısı kaç lira diye araştırdın mı hiç? benim eniştem derici. en iyi hakiki deriyi bile kullansalar metre karesi 15 euro diyor :) zaten bu döşemeyi yapan yere sordum malzeme ben getirsem ne alırsınız dedim 600 dedi. yani deri döşeme işinde parayı işçiliğe veriyoruz zaten.

metin

New member

İyi fiyat fena degil hatta süper fakat orjinali sökülmeden üzerine yapiliyorsa hic hos durmuyor cok arastirdim

Snaan

New member

öyle birşey demedim abi :) orjinal sökmeden üstüne yapılmıyor tabii ki söküp içindeki süngeri kaplıyorlar baştan

tmy

New member

ozaman 750 olan ne 600 dıosun 150 nereye ? gıt kaplat bızde gorelım ona gore kaplatalım ozaman

Snaan

New member

malzemeyi 150 sayıyorlar ama aslında malzemenin maliyeti o kadar tutmuyor diyorum, suni deri çok düşük maliyetli birşeymiş eniştemden öğrendiğime göre :) eğer deriyi sen götürürsen 600 liraya yapıyorlar. 600 lira olan dikiş ücreti yani.