Çocuk oyuncağına dönen ceed fiyatları

rayen

Super Moderator
Şimdi yeni ceed fiyatlarını gördüm. Yine şaşırdım. Henüz ülkeye gelmeyen araçlara yine indirim yapmışlar. Olmadık zamanda zam yapıp, olmadık zamanda indirim yapmaları beni şaşırtıyor. 1 yıldır bu gelgitler yüzünden araç alamamış biri olarak tam karar almaya karar vermiştim ki, fiyat benim lehime düşmüş oldu ama bu sefer de acaba daha düşer mi? diye düşünmeye başladım. Yahu iyi kötü bir istikrar olmaz mı? Kim neye güvenerek ceed alsın ki? Bugün 5 lira yarın 2 lira. İnsanlar kendilerini enayi gibi hissetmezler mi?

slhyldz

New member
Yaptıkları zamı geri almışlar. Bende bugün tesadüfen gördüm ama birçok marka indirime girmiş.
Sadece ceed'e özel değil. Rekabet edebilmesi için bu indirimi yapmak zorundaydı.

Leicageo

New member
20 ay yüzde 0 faiz gibi bir kampanya yapsalar aslında çok iyi olucak.

Berkan

New member
esas ilginc kısmı 2-3 ayonce ilk panjuru gostermeye gittigimde galeri kısmına daldım

dizel 60 dan baslıyor demişti bende concept dimi dedim.

cevap yok comfort o ,concept donanım kalktı comfort c.plus ve premium var dedi

:cool: ama ozamandan beri hala fiyat listesinde concept var

akrepkral86

New member
Benimde dikkatimi çekti fiyatların zırt pırt değişmesi ancak yapacak birşey yok diğer firmalarda aynı şeyi yapıyorlar Kia'da onlara uyum sağlamak için indirime gitmiştir ama bundan sonra artık fiyatların 2-3 ay değişeceğini zannetmiyorum ondan sonra belki indirim olabilir fiyatlarda Rasim abi bence sen bekleme aklına koyduysan al aracı sen premium sw istiyordun galiba yanlış hatırlamıyorsam

turkeril

New member
esas ilginc kısmı 2-3 ayonce ilk panjuru gostermeye gittigimde galeri kısmına daldım

Concept var da şöyle bi şey yapmışlar, concept manuel ile comfort otm aynı fiyata geldiği için concept manuel satılmaz diye getirmiyoruz dediler :D (Ankara Opal)

rayen

Super Moderator
Benimde dikkatimi çekti fiyatların zırt pırt değişmesi ancak yapacak birşey yok diğer firmalarda aynı şeyi yapıyorlar Kia'da onlara uyum sağlamak için indirime gitmiştir ama bundan sonra artık fiyatların 2-3 ay değişeceğini zannetmiyorum ondan sonra belki indirim olabilir fiyatlarda Rasim abi bence sen bekleme aklına koyduysan al aracı sen premium sw istiyordun galiba yanlış hatırlamıyorsam
Evet Premium sw alacağım da, şimdi de makyajlı kasa hikayesi var. :)
Onu bir net öğreneyim gelecek mi? Gelmeyecek mi? :D

akrepkral86

New member
Rasim abi makyajlı kasa 1,5-2 seneden evvel gelmez zaten 2016 yılında fuarda tanıtılacak onun gelmesi 2016 sonu 2017 başını bulur ama yok ben beklicem acelem yok diyorsan o senin bileceğin iş tabii ama ben imkanın varsa bu fiyatlardan premium sw al derim

rayen

Super Moderator
Aslında beklemeye tahammülüm yok. Proceed'le bir yere kadar. Benim eşya taşıma potansiyelimi karşılamıyor. :D

c@n

Super Moderator

Listede var ama bildigim kadari ile araba yok ve gelmeyecek...:)

turkeril

New member
makyaj temmuzda gelir. 2012 basi gibi i30, yazinda da ceed yenilenmisti. tam 3 sene ardindan makyajli i30 yakinda bayilerde olacak. ceed de yaza gelir, zaten iskandinav ulkelerinda test yapilirken goruntulendi malum.

rayen

Super Moderator
Ankara'ya 2015 bir tane gelmiş o da kırmızı. Bedava verseler kırmızı almayacağım. :D:D:D
Ha birde Kianın sitesinde 83.300TL olan aracı 85000TL ye veriyorlar. Kia indirim yapmış diye uyandırdım da, o Zaman size 83000 Tl olur diye lütfettiler. Beyaz olsaydı hemen akcaktim valla. :cool:

turkeril

New member
Ankara'ya 2015 bir tane gelmiş o da kırmızı. Bedava verseler kırmızı almayacağım. :D:D:D
Ha birde Kianın sitesinde 83.300TL olan aracı 85000TL ye veriyorlar. Kia indirim yapmış diye uyandırdım da, o Zaman size 83000 Tl olur diye lütfettiler. Beyaz olsaydı hemen akcaktim valla. :cool:
ankarada 78den asagi alinamayan octaviayi istanbuldan 75e bulmustuk. oguslar bazen iyi fiyat veriyor aramakta fayda var.

rayen

Super Moderator
Büyük ihtimal istanbuldan alacağım.

alicanım

Member
Kia firması bence Çelik Motor-Anadolu holdingden ayrılmalı.Çelik Motor Kia'yı Türkiye de ileri bir seviyeye getireceği yerde gün geçtikçe KİA markası geriliyor.Model çeşitlerini azaltan her konuda problemler yaratan Çelik Motor bu işten vazgeçmeli veya bırakmalı.Diğer markalar yükselirken KİA kan kaybediyor.

ankleon

New member
Şimdi yeni ceed fiyatlarını gördüm. Yine şaşırdım. Henüz ülkeye gelmeyen araçlara yine indirim yapmışlar. Olmadık zamanda zam yapıp, olmadık zamanda indirim yapmaları beni şaşırtıyor. 1 yıldır bu gelgitler yüzünden araç alamamış biri olarak tam karar almaya karar vermiştim ki, fiyat benim lehime düşmüş oldu ama bu sefer de acaba daha düşer mi? diye düşünmeye başladım. Yahu iyi kötü bir istikrar olmaz mı? Kim neye güvenerek ceed alsın ki? Bugün 5 lira yarın 2 lira. İnsanlar kendilerini enayi gibi hissetmezler mi?

abi benim bildiğim kadarıyla 2015 model araçlarda bazı özellikleri tırpanlamışlar fiyatlar ondan düşüyor. çünkü sportage 2014 fiyatı 2015 fiyatından daha pahalı

xunalx

New member
Comfort diye bir dalga çıkardılar, çoğu modelde var, 2015 ceed comfortun sıfırı , 2012 premium ceed den ucuz! Ama baya boş paket comfort bence.

rayen

Super Moderator
abi benim bildiğim kadarıyla 2015 model araçlarda bazı özellikleri tırpanlamışlar fiyatlar ondan düşüyor. çünkü sportage 2014 fiyatı 2015 fiyatından daha pahalı
Premium ceed'de bir tırpan yok. :)