Ceed'ime hırsız girdi

gardiyanfr

New member
Merhaba beyler;
pazar sabahı şokla uyandım arabama hırsız girmiş ve ön konsolu komple sökmüşler. 20 günlük navigasyon cihazı gitti :( yapanları Allah nasıl bilirse öyle yapsın.

şu resimlere bakın yaa ne hale getirmişler :mad:

J

Josefsalvatini

Guest
Ceed'ime hırsız girdi

Büyük gecmis olsun Allah belalarını versin

Sent from my iPhone using Tapatalk

gardiyanfr

New member
Ynt: Ceed'ime hırsız girdi

çok sağol yusuf abi
neyseki kasko vardı tek tesellim bu :(

CaPo

New member

İçim acıdı kesin bii hırsızın bunlardan siparişi olmuştur geçmiş olsun..

punisher90

New member

serefsiz adiler ya o..... ç.....ları bi yakalasam bunları var ya of diorum

gardiyanfr

New member

çok sağolun beyler.
polis parmak izi aradı ama eldiven kullanmış parmak izi yok sadece arka koltukta ayak izi var kapıyı açamamış çift kilit işe yaradı ama cam gitti.
yaa 15 dak sürmemiş adamın işi
torpidonun ordaki hava yastığıda gitti zannettim ama sadece kablosunu kopartmış

ZSARA

New member

Çok geçmiş olsun arkadaşım, Allah daha büyüğünden saklasın diyelim. Bu arada küçük bir hatırlatma yapmak istedim bilmeyen arkadaşlar için, aracınıza aldığınız tüm aksesuarları (jant, navigasyon, müzik sistemi) mutlaka kasko sigortanıza eklettirin aksi halde kasko zarar gören aksesuarlar için ödeme yapmıyor.

aLi

Yönetim Ekibi

Rihan kardesim cok gecmis olsun. Sirf bu yuzden takmiyorum iste ozel garajim yok bizim sokakta da kalsa aninda gotururler :S

gardiyanfr

New member

aynen öyle ali bende bundan nasibimi aldım.
neyse sağlık olsun
tekrardan sağolun beyler

c@n

Super Moderator
Ceed'ime hırsız girdi

Cok gecmis olsun.... Gavat bunlar, hayvan diyecegim ama hayvanlara haksizlik olur....

Zafer P

New member

Yemin ederim. İçim gitti ya Böyle şerefsizlik, Böyle O.Çocukluğu olurmu ya.
Geçmiş olsun çok.
Bizimde biladerle bi hayalimiz(Fantazide denebilir) var. Yakalrsak bitanesini ellerini bi arabaya, ayaklarını diğer arabaya. Boyunu uzatcaz şerefsizin.

baltacı

New member

vayyy a.......g........ibnesi ya yazık günah be insanın içi acır onu sökerken ordan talan etmiş arabayı resmen.......

gardiyanfr

New member

tekrardan çok sağolun beyler.
Allah nasıl bilirse öyle yapsın onları çok şükür canımız iyi ve ceedim yapılıyor :)

Yako

New member

yanlıs anlasılmasın gercekten ıc acıtıcı bır durum.

Ama dıkkatlı bakarsanız cok temız calısmıslar. Camı cok temız cıkarmıslar, on konsolu usturubuyla cıkarmıslar, kabloları kesıp atmamıslar, pinlerını yerınde bırakmıslar, ıtınalı calısmıslar yanı.

Resımlere bakarak sadece navıgasyon ve cam zararımız oldugunu soyleyebılıyorum. Tabii cızık gorunce kufredıyorum arabamda, boyle bıseyı Allah dusmanımın basına vermesın ama bu vaka da bellı ki "KIA nin ehli" calısmıs. Pasıf Alarmın kırılan camda calmayacagını da bılıyormus, arka koltuktakı agırlık sensorunun alarmı devreye sokmayacagını da bılıyormus.

Gecmis olsun tekrar, dedıgım gıbı aracın (gıdenler dısında) bır hasarı olmamasına sevınmek gerek belkı de. Bu yuzden osuruktan 130 lıralık GPS bıle hırsızların ıstahını kabartır dıye (hem de coluk cocuk, gelen gecen cızmesın dıye) acık da olsa paralı otoparkla anlastım. Aylık 100 lıra verıyorum. Otoparkta yatıyor arabam kullanmadıgım zamanlarda...

Tekrar gecmıs olsun...

şavşat

New member

geçmiş olsun böyle kişilere söylencek bir şey bulamıyorum demek ki bu bize ders olsun daha fzala önlem almadan böyle aksesuarlar takmamalıyız. aslında bu cihazlara bir çip koyacaklar nerde olduğunu bilinecek gidicen bir güzel benzeteceksin

c@n

Super Moderator
Ceed'ime hırsız girdi

Yaklasik 4 yil once ayni durum abimin basina geldi... Evden bir iniyor ve bakiyorki adam arabasinin arka camini kirmis yari beline kadqr icinde, hemen adama bagiriyor, adam kacmaya basliyor. Evlerinin karsisinda par var, adam oraya giriyor, abim oteki girisinden girip adamin onuna cikiyor. Hirsiz elindeki torvanidayi gosterip birak beni pisman ederim diyor. Yani anlayacaginiz hoc birsey cani izdan onemli degildir.... Bu tarz adaarin kaybedicek birseyleri olmadigindan dolayi size hee tuu zarari verebilirler... Bunu aklinizda tutmanizi tavsiye ederim....