Ceed türçe menü

asil

Yasaklı Üye
Merhaba arkadaşlar 2012 ceed aracımda türkçe menü yok geçenlerde arkadaşıma yeni ceed aldık onun menüler türkçe acaba yüklenebilirmi bilginiz varsa çok sevinirim benim araç yeni ceed ilk çıktığında almıştım ozaman türkçe menü yoktu demek bide sesli komutla alakası varmı sesimi tanıtamadım bir türlü arkadaşın aracında sesli komut yok consept plas üstelik yeni modellere koymamışlar galiba şimdiden tşk

Moncici35

New member
bu konuyu bilen var mı acaba cok guzel olur türkçe yaparsak harika bir durum bugun servisle görüşelim bakalım onlar ne diyecekler...

akrepkral86

New member
Ben servise sormuştum henüz Türkçe menü güncellemesi gelmedi dediler benim araçta 2013 model türkçe menü 2014 ve üstü modellerde mevcut şu anda

ahmymn

New member
Halen bir haber yok sanırım konu ile ilgili olarak ...

Dogus

Member
Benim araç Kazakistan dan Türkçe menü var ))) (2014)

Sent from my iPhone using Tapatalk

elmetino

New member
Ben C.tesi bakıma gideceğim. Türkçe menü olayını da soracağım

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elmetino

New member
Aracımı bugün 30000 bakımına verdim. Türkçe menü yazılımı geldi mi diye sordum. Gelmemiş. Ben de navimex taktıracağım navigasyon olarak.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bestgti80

New member
kia Türkiye , Çelik motor , Kia kore ye 3 üne 2 farklı kere yazdım mesaj a cevap bile vermediler servis yok diyor. Kia Türkiye fazla satış olmadığı için üstüne düşmüyor fakat bildiğim kadarı Türkiye ye getirilen yabancı araçlarda türkçe menü olacak diye bir madde koymuşlardı diye hatırlıyorum. Herkes Kore kia ya aynı şablonda mesaj bombardımanı yaparsa belki tamam çevirip bir update yollayalım diye bilirler. Tek tük mesaj ile olmuyor bilginize. ( Eski aracım renault idi fransaya yazdığımda bir sonraki gün Türkiye renault arıyordu hemen)

ahmymn

New member
kia Türkiye , Çelik motor , Kia kore ye 3 üne 2 farklı kere yazdım mesaj a cevap bile vermediler servis yok diyor. Kia Türkiye fazla satış olmadığı için üstüne düşmüyor fakat bildiğim kadarı Türkiye ye getirilen yabancı araçlarda türkçe menü olacak diye bir madde koymuşlardı diye hatırlıyorum. Herkes Kore kia ya aynı şablonda mesaj bombardımanı yaparsa belki tamam çevirip bir update yollayalım diye bilirler. Tek tük mesaj ile olmuyor bilginize. ( Eski aracım renault idi fransaya yazdığımda bir sonraki gün Türkiye renault arıyordu hemen)
Şablon oluşturup gönderelim.

Dogus

Member
Arkadaşlar benim araç Rusya montaj, Kazakistan da yaşıyorum ve aracımda Türkçe menü var. Bence tr distribitör ilginemiyor. Kia Europe ve Kia Kore zaten hiç bir maile geri dönüş yapmıyor. İlgisizler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bestgti80

New member
Kia Türkiye ye facebookta aylar önce yazmıştım bugün cevap vermişler iletişim bilgilerimi istedler umuyorum yapacaklar yada standart görüşme olacak. Güncelleme için aracım çağırılır ise size haber veririm bilginize :)

Bestgti80

New member
Bugün aradılar. Çelik motorun böyle birçalışması yok dediler zaten bunu biliyorum dedim. Siz talepte bulunmuyor musunuz dedim ancak sizin talebinizi iletebiliriz dedi ben zaten Çelik motora ilettim yapmıyorlar dedim. Sonuç itibari ile böyle bir çalışma Çelik motor ve Kia Türkiye ne yazıkki pasif bir şirket. bilginize.