Ceed SW Fren lambası

erlmtl

New member
Merhabalar...

Arkadaşlar KİA ile yeni tanıştım, o yüzden maruz görün.

Ceed SW araçlarda arka stop grubunu yarısı bagaj kapağında yarısı arka çamurlukta.
Sormak istediğim ise stoplar yandığında her iki parçada da birer ampül yani toplam sağ sol 4 ampül yanıyor.
Frene bastığımızda sağ ve sol çamurluktaki ampullerin 2.kademsi yanarak ışık güçleniyor.(+tepedeki )
Fakat bagaj kapağı üzerindeki stop ampullerine baktığınızda içind 2.kademyi görebiliyorsunuz, fakat frene basılınca yanmıyor.

Yanması gerekipte mi yanmıyor, yoksa bir problem mi vardır.

İyi Günler..

BEYNUR

New member
Merhabalar...

Arkadaşlar KİA ile yeni tanıştım, o yüzden maruz görün.

Ceed SW araçlarda arka stop grubunu yarısı bagaj kapağında yarısı arka çamurlukta.
Sormak istediğim ise stoplar yandığında her iki parçada da birer ampül yani toplam sağ sol 4 ampül yanıyor.
Frene bastığımızda sağ ve sol çamurluktaki ampullerin 2.kademsi yanarak ışık güçleniyor.(+tepedeki )
Fakat bagaj kapağı üzerindeki stop ampullerine baktığınızda içind 2.kademyi görebiliyorsunuz, fakat frene basılınca yanmıyor.

Yanması gerekipte mi yanmıyor, yoksa bir problem mi vardır.

İyi Günler..
Merhaba,
Açıkçası tam olarak hatırlamıyorum ama kontrol edip bilgi veririm. Gerekirse video çekip paylaşırım.

BEYNUR

New member
Merhaba
Biraz geç oldu ama ancak zaman bulabildim.
Frene basıldığında benim aracında bagaj kapağı üzerindeki stoplar yanmıyor.
Sanırım bu şekilde ama haftaya aracı bakıma götürücem orda yetkili kişiye sorar danışırım. Dediğiniz gibi içinde gözüken ampüller 2 kademeli ama hiçbir şekilde devreye girmiyor.