cee'd GT ile aranızdayım

EmreTasan

New member
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle forum içerisinde konu ve açıklamalar için herkese teşekkür ediyorum. Cee'd GT ile arabadayım. İnşaat y mühendisim. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Saygılar.

c@n

Super Moderator
Hosgeldin... Hayirli olsun...

ServicePASAOGLU

berkan1981

New member
Hoşgeldiniz keyifli surusler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ceronimo1978

New member
Evt selmandan sonra ikinci gt aramizda. Hayirli olsun , aramiza hosgeldiniz tecrubelerinizi paylasmaniz dilegiyle

berkural34

New member
Hosgeldiniz , araciniz hayirli ugurlu olsun .

EmreTasan

New member
Sıcak karşılamanız için çok teşekkür ederim. Aslına bakarsanız bu benim ikinci Kia aracım. Aynı zamanda 2012 model bir sportage plus sahibiyim. Kia dizayn grubunun değişmesi ile ciddi bir atılım yaptıklarını düşünüyorum. Cee'd GT geldiği günden beri almayı planladığım bir araçtı. Deneyimleri sizler ile paylaşırım. Umarım beklentileri karşılayan bir araç olur. Hepinize saygılar.

Serkan OĞUZ

New member
Kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullanın.Belki İzmirde virgül bir yerde denk geliriz :) Bu aracı almayı çok düşündüm eğer ki bekar olsaydım şu anda Premium ceed değil Gt kullanıyor olurdum:)

EmreTasan

New member
Kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullanın.Belki İzmirde virgül bir yerde denk geliriz :) Bu aracı almayı çok düşündüm eğer ki bekar olsaydım şu anda Premium ceed değil Gt kullanıyor olurdum:)
Bende boşandığım için zaten aldım. Tek kapı hayalim her zaman vardı. ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim Cee'd Premium ile GT arasında uçurum yok. Motor performansı olarak değil ama donanımsal olarak kesinlikle her iki kefede aynı ağırlıkta sayılır. Umarım İzmir'de denk geliriz. Her ne kadar işim gereği çok bulunamasam da.

Serkan OĞUZ

New member
Bende boşandığım için zaten aldım. Tek kapı hayalim her zaman vardı. ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim Cee'd Premium ile GT arasında uçurum yok. Motor performansı olarak değil ama donanımsal olarak kesinlikle her iki kefede aynı ağırlıkta sayılır. Umarım İzmir'de denk geliriz. Her ne kadar işim gereği çok bulunamasam da.
Evet servise son bakım için gittiğimde mümkün olduğu kadar detaylı incelemeye çalıştım. Kendimi kaybettim içinde ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadım aracımın bakımı bitti ben hala içinde keşif yapmaya çalışıyordum :) Premium ile çok benzer bir aksesuar zenginliği var ancak Recaro koltuklar çok sade ve şık vites topuzu, sisler vs oldukça iddialı bir araba bence. Valla tanışmayı yüzünüze görüşmeyi isterim,bende sigortacıyım kendi acentem var zaman konusunda sıkıntım yok her daim tanışmak için zaman ayırabilirim. Tekrar hayırlı olsun görüşmek üzere.

EmreTasan

New member
Evet servise son bakım için gittiğimde mümkün olduğu kadar detaylı incelemeye çalıştım. Kendimi kaybettim içinde ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadım aracımın bakımı bitti ben hala içinde keşif yapmaya çalışıyordum :) Premium ile çok benzer bir aksesuar zenginliği var ancak Recaro koltuklar çok sade ve şık vites topuzu, sisler vs oldukça iddialı bir araba bence. Valla tanışmayı yüzünüze görüşmeyi isterim,bende sigortacıyım kendi acentem var zaman konusunda sıkıntım yok her daim tanışmak için zaman ayırabilirim. Tekrar hayırlı olsun görüşmek üzere.
Samimiyetiniz için teşekkürler. Dediğim gibi İşim dolayısı ile çok seyahat ediyorum. Şu anda Hatay'dayım. Yarın öğlen uçağı ile İstanbul... Cumartesi ve Pazar Kırklareli. Hafta başında Tekirdağ da olacağım. ancak Perşembe günü İzmir programım var. müsait olursanız Perşembe görüşüp yüz yüze tanışabiliriz.

Serkan OĞUZ

New member
Maşallah valla 1 haftada nerdeyse Türkiye turu :) Forumdan haberleşip ortak bizim zaman dilimi yaratıp tanışma fırsatı yaratabiliriz.Haftaya Çarşamba iş durumuna bakarız acil bir iş çıkmaz ise Perşembe olabilir. Görüşmek üzere saygılar.

hoşgeldiniz keyifli forumlar...
aracınız hayırlı olsun

06meto06

New member
hoşgeldiniz , hayırlıolsun , kazasız belasız işallah.

deadgarden

New member
hoşgeldiniz gt li:) kırmızı heralde.

zeg

New member
hocam iyiki kırmızı almışssın çok yakışıyor..keyifli sürüşler

CeedTR

New member
hoşgeldiniz hayırlı forumlar, keyifle sürüşler