California car scents oto parfümü yardım

akrepkral86

New member
Arkadaşlar ben aracıma oto parfümü almayı düşünüyorum California car scents diye bir marka varmış onu tavsiye ettiler sizce bu ürün iyi midir ayrıca bu ürünün bir çok farklı tarzda araç kokusu var hangisini tercih etmeliyim bublegum(Sakız kokusu) varmış onu tavsiye ediyorlar ama ben sakız kokusu istemiyorum bu konu hk. bilgisi olan arkadaşlar tavsiyede bulunurlarsa sevinirim

Serkan OĞUZ

New member
Bahsettiğin markayı birçok yerde duydum ancak tavsiye diyemem ama birçok kişi iyi bilir,benzincilerde satılan turuncu;çam ağacı var ondan başka kokuyu asla kullanmıyorum çok güçlü ve nefis bir ürün.

akrepkral86

New member
Benzin istasyonlarında satılan çam ağacı şeklindeki kokularda güzel ve etkili fakat onların etkisi kısa sürede bitiyor bu dediğim kokular daha uzun süreli gidiyor Rasim abi tavsiyen için tşk ederim vaktim olursa bir ara perpadan gidip bakarım koklayarak almak en iyisi

rayen

Super Moderator
Gitmeden önce telefon et Üzerinde koku var mı? diye. Ben eski versiyonlarını kullandım. Yenilerinde belki 0lmayabilir. Aklıma gelmişken hatırlatayım. :D

Berkan

New member
california zevke gore ama ben hoslanmıyorm cam agacı kokularıda 2.haftada nerdeyse patatese baglıyor.

ben 2 ayda bir sunlardan alıyorm tavsiye ederim kokusu gayet net bazen havalandırma kanaıla koyuyorm sıcak vurup koksun diye :D

glade sensation'un refiil olanını yani yedeklerini incecik kokusunu alıyorm tam olarak budur

anemon

New member
bende glade mini jel aldım temiz çarşaf kokusu 2.75 TL çokta memnunum 15 gün oldu hala aktif...

Ekli dosyalar

anemon

New member
ama şu bir gerçek çam kokusunun yerini de hiç biri tutmuyor arkadaş

Palermo75

New member
walla bende glade in o uzun jel olanlarından attım arabaya salonlara konulandan buram buram kokuyor 4,5 tl mı neydı