Boya koruma olarak Seramik kaplama yaptırmak

EmreTasan

New member
Arkadaşlar,

2 gün önce Tekirdağ da bir ceed GT kullanıcısı ile karşılaştım. aracına boya koruma olarak seramik kaplama yaptırmış. Üzerinde zift dahi tutmuyor. biraz maaliyetli bir işlem ancak araç için olmazsa olmaz gibi duruyor. bilgilerinize paylaşmak istedim. sanırım 1000 TL civarında bir maaliyeti var.. Saygılar.

aLi

Yönetim Ekibi
Yaptırmayı düşünüyosan bir an önce yaptırman lazım, uygulanacak yüzeyde çizik kusur olmaması lazım.Aksi takdirde koruyucu ozelligi duser.

Fiziksel olarak artisi hem daha dayanikli bir koruma hem daha fazla parlaklik.Cizilmeye karsi direnci artiyor.

EmreTasan

New member
Yaptırmayı düşünüyosan bir an önce yaptırman lazım, uygulanacak yüzeyde çizik kusur olmaması lazım.Aksi takdirde koruyucu ozelligi duser.

Fiziksel olarak artisi hem daha dayanikli bir koruma hem daha fazla parlaklik.Cizilmeye karsi direnci artiyor.
Teşekkür ederim. evet yaptıracağım bu hafta sonu. saygılar.

babıesrar

New member

Ali baba peki iyi bi çizik giderme işleminden sonra da yapılamaz mı? Öbür türlü anca sıfır araç alırken mi uygulanabilir bu sistem ?

aLi

Yönetim Ekibi
Ali baba peki iyi bi çizik giderme işleminden sonra da yapılamaz mı? Öbür türlü anca sıfır araç alırken mi uygulanabilir bu sistem ?

Sıfır alındıktan sonra yapılsa en iyi randıman o şekilde alınır.Ama tabiki de iyi bir işlemden sonra uygulanabilir.