bluetooth arzalı

destan kendirci

New member
selamun aleyküm öncelikle bluetooth tutm arzalı aracı yenı aldım ıkıncı el bluetooth acılmıyor acmak icin basdığımda bekleyın yazıyor ingilizce ama acılmıyor ne yapmam gerekir lütfen yardım edin

slhyldz

New member
Yeni kasaları bilmem ama prosüdür genelde aynıdır. Önce kullanma klavuzunuzdan kurulumunu okuyun. Muhtemelen birçok telefon tanıtılmıştır. Onları önce bir silin hafızası temizlensin. Sonrada kendi telefonunuzu tanıtırsınız. Klavuzunuz yoksa siteden indirebilirsiniz.

Berkan

New member
eğer telefonu daha once tanıtmadıysanız araç hareket halindeyken bağlanmaz güvenlik önlemi olarak.önce bir durdugunuz yerde listede eski sahibinden telefonlar varsa onları silin sonra telefonu tanıtın. telefonun bluetooh menusunde gözükmüyorsada teybin phone menüsünden connect diyin arasın ozaman hem teypde hem telefon ekranında görüceksiniz kia motors diye zaten

Palermo75

New member
eger iphone tanıtacaksanız air drop u acmalısınız yoksa tanıtamazsınız

destan kendirci

New member
eyvallah arkadaşlar ama
bluetooth hic acılmıyorr ondan silim işlemide yapamıyorum herhangıbı menüde cıkmıyor arkadaşlar

üzeyir

New member
bluetooth sorununu cozebildiniz mi servise goturdum onlarda teyp servisine yonlendirdiler ve ekran kartinda sorun yokken onu degistirmeye kalktilar ve 620 tl + kdv dediler ellernde kucuk parca bulundurmuyorlarmis bende geri aldim.bu konuda bana yardim edebiliecek var mi ?