autoking hakkında...

kaan

New member
abiler,geçen gün arabada çizik ve taş çarpmasından dolayı ufak hasarlar vardı.sigortacıyla konustum auto kinge götür dedi.götürdüm tamirat yapıldı sadece hasarlı olan bölgelere baktım.gayet iyi sorun halledilmiş.araba biraz tozlu gelince yıkattım silerken arabayı polisaj makınasıyla kromajları ve boyayı cizdiklerini farkettim.sonra ön tampona baktım.kısmi boya yapmışlar ve tamponun ortasından itibaren renk farkı olmuş.çok belli olmuyor ama yinede insanın siniri bozuyor böyle şeyler.sonuçta profesyonel firmasınız.diyeceğim o dur ki,auto kinge çok güvenmeyin.buraya fotoğrafları da koyacağım görünce daha iyi anlarsınız dediklerimi.

berkan1981

New member
Ynt: autoking hakkında...

abiler,geçen gün arabada çizik ve taş çarpmasından dolayı ufak hasarlar vardı.sigortacıyla konustum auto kinge götür dedi.götürdüm tamirat yapıldı sadece hasarlı olan bölgelere baktım.gayet iyi sorun halledilmiş.araba biraz tozlu gelince yıkattım silerken arabayı polisaj makınasıyla kromajları ve boyayı cizdiklerini farkettim.sonra ön tampona baktım.kısmi boya yapmışlar ve tamponun ortasından itibaren renk farkı olmuş.çok belli olmuyor ama yinede insanın siniri bozuyor böyle şeyler.sonuçta profesyonel firmasınız.diyeceğim o dur ki,auto kinge çok güvenmeyin.buraya fotoğrafları da koyacağım görünce daha iyi anlarsınız dediklerimi.
Bende ayin 8 de vericem araci randevu verdiler umarim basima gelmez oyle bisiy

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesla

New member
Boya konusunda autoking genelde iyi anılmaz. Boyasız düzeltme, cam tamiri vb işlemlerde götürmek lazım. Bizim aracın boyasını kullanmıyorlar galiba. Özellikle Ceed'lerin beyazı daha soğuk bir renk. Sarı ya da kreme hiç kaymıyor. Buz rengine yakın.

argovolkan

New member
Benimde ufak bir ezik vardı..Sözde yapmışlar ..hem eğimi tutturamamışlar, hem boyadıkları yer damla damla akmış..Öyle duruyor..Baktıkça saydırıyorum..

trburock

New member
bende maltepe autokingde yaptırmıstım eğimli bi alanı çok başarılı yaptılar şubeden şubeye farklılık gösterebilir

berkan1981

New member
Ynt: autoking hakkında...

bende maltepe autokingde yaptırmıstım eğimli bi alanı çok başarılı yaptılar şubeden şubeye farklılık gösterebilir
Buna sevindim işte bende maltepe şubesine teslim edicem

deadgarden

New member
berknabi bnm arabada kapinin altndaki vurugu gordunmu? diyorum autokingle olurmu.

berkan1981

New member
Olur niye olmasin ama kaskonun varmi autokingle anlasmasi