Arazi aracı tavsiye

y@vuz

New member
selamlar herkese, babam bursada emlekaçılık yapıyor ve işi dolayısıyla araziye gidiyor. şu anda doblosu var ama doblo arazi için pek uygun gelmedi ona. bu nedenle arazi aracı almayı düşünüyor. tavsiyeleriniz nedir? şöyle sağlam, ucuz, 4*4,4*2 farketmez, 2. eli de kuvvetli, benzinli dizel farketmez ne geliyor aklınıza? benim aklıma gelenler daihatsu terios, suzuki vitara, çinliler nasıldır bilmiyorum.

c@n

Super Moderator
Bence de duster en iyi ve en ekonomik secenek...:)

TeamPASAOGLU

sinan1

New member
Normal şartlarda içinizden gelen sesi dinlediğinizde Duster mis gibi araç. Fakat imajı karizması ıyyyiiiiyy şeklinde. hatta bu imajı pekiştimek için kro reklamlar yapılmış. Duster tükaka.. almayın. itibarınız beşpara olur. rezil olur gidersiniz. karizma kalmaz. ıiyyy. ıyyiyy..

y@vuz

New member
cevaplar için teşekkürler. evet duster güzel bir araba ama bütçenin biraz üstü sayılabilir. bakalım kısmetse elindeki dobloyu satabilirse yenisini alacak.

y@vuz

New member
şu anki yeni doblo. 1,3 multijet. ama kullandım arabayı hiç beğenmedim. gitmiyor bir kere. performans yerlerde.benim aklıma bir de sandero stepway geldi. o da normal bineklerden sanki biraz daha yüksek.