Aranıza Yeni Katıldım

dr_green

New member
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce Ceed ile aranıza katıldım :)

1.- Adınız, Soyadınız: Selman Pelit
2.- Yaşınız: 30
3.- Aracınız (Marka ve modeli): Ceed 1.6 CRDI Comfort DCT 2015
4.- Mesleğiniz: Aile hekimi
5.- Siteyi nereden duydunuz: Google sağolsun :)
6.- Burcunuz: İkizler
7.- Taraftarı olduğunuz takım: takım tutmuyorum
8.- Yaşadıgı şehir / semt : Konya Seydişehir
9.- Hobileriniz: Fotoğraf ve bisiklet (artık ikisiyle de eskisi kadar ilgilenemiyorum :( )
10.- Kan Grubunuz: A rh (+)

Kia ile ilk tanışmam 2015 yılı Şubat ayında Rio ile olmuştu, sonra Rioyu dizel rioyla değiştik, sonra 1 sene sonra da dizel otomatik Soul aldık (hala eşim kullanıyor). Daha sonra benim işler biraz maceralı oldu. Tiguan aldım sonra ihtiyaçtan satmak zorunda kaldım, 2006 model 2.0 Laguna aldım. Yaşadığım yerde Laguna'dan anlayan usta bulamadım, sıkıntı çektim biraz. Ama en çok da takıntı oldu bende, ufak bir şey olsa ustalar anlamayacak diye takıntı yaptım iyice. Konya merkeze de pek götürme şansım olmuyor, ben de en son Kia'ya kat'i dönüş yaptım geçen hafta :) Aracım en boş donanım olduğu halde baya dolu geldi bana. Viraj aydınlatmaları, Cruise comlntrol, far sensörü vb mevcut. Tek sıkıntısı sanırım yol sesini biraz fazla alıyor. Ama motor sesi yalıtımı açısından telafi ediyor onu da :) genel bir kia forumuna daha önce üreydim ama burayı yeni keşfettim, sanırım burası daha aktif :) Herkese selamlar ;)

43YD620

New member
Foruma hoşgeldiniz. yeni aracınız hayırlı olsun, kazasız sürüşler ve iyi forumlar dilerim.

Dogus

Member
Hosgeldiniz, araciniz hayirli olsun.

ceedcaner

New member
Hoş geldin Selman. İyi forumlar dilerim.