Araçlarımızdaki değişiklikleri&modifiyeleri nerede yaptırdınız?

Sam

New member
Ali abinin bugun araciniza ne yaptiniz konusundan yola cikarak bende bu gune kadar araclarimiza ne yaptigimizi nerede yaptirdigimizi nerde daha ucuz nerenin isciligi iyi neresi kotu bunlari paylasalim istedim ilk olarak ben paylasiyim sizle.
1.on cam dahil film-kartal ikiler oto cam (tavsiye ederim)
2.far, sis 9000k xenon ve amerikan park modulu- maltepe sistem elektronik (tavsive ederim)
3.H&R yay elif tuningden aldim. Kartal sanayi murat amortisorde taktirdim ben 100 beklerken 80tl aldi benden
4.ebc disk balata yusuf abi kanaliyla aldim. Kartal sanayi hikas frende taktirdim.(kardesim giidir her turlu fren isinizi hallettiririm)
5.pasaoglu .).).).)
6.uzaktan kumandali egzoz taktim arkadasimdan aldim egzozu kartal sanayi kendi egzozcuma yaptrdim isciligi guZel.
7. Kaliper ve bijonlarim. Temiz is olmasi icin kendi boyacim orhan ustaya yaptirdim paraya asla onem vermeyrn adam isciligide guzel.
8. Seffaf folyo kaplama. On kaput, tampon, yan camurluklar, aynalar ve yariya kadar tavani kaplattim fiyatlari guzel iscilikleri daha guzel.

Herkes burda arabasina yaptirdigi seyleri paylasirsa sevinirim hemde arabamiz hakkinda yeni fikirler edinmis oluruz :)

aLi

Yönetim Ekibi
Ynt: Araçlarımızdaki değişiklikleri&modifiyeleri nerede yaptırdınız?

Selman diger konuyla ayni olmamasi acisindan "nerede yaptirdiniz?" ibaresini ekledim.

c@n

Super Moderator
Ynt: Araçlarımızdaki değişiklikler&modifiyeler

Şu an için sadece bostancı onlar oto da stoplara ve aynalara folyo çektirdim.... :):)

Sam

New member
Ynt: Araçlarımızdaki değişiklikleri&modifiyeleri nerede yaptırdınız?

[quote author=aLi link=topic=1315.msg35099#msg35099 date=1336031879]
Selman diger konuyla ayni olmamasi acisindan "nerede yaptirdiniz?" ibaresini ekledim.
[/quote]
Tamam ali abİ