Aracıma veda ettim :( :( :(

ozburan

New member

2010 model concept 93000 deki aracı mi 40 bin liraya zorunlu satmak zorunda kaldım sizce ucuza mi satmisim yoksa iyi bir rakama mi vermişim :(:(:(:(:(

yalcin

New member
hayırlısı olsun olanla ölene çare yokmuş bu dünyada. allah daha iyilerine sahip olmayı nasip etsin inşallah!. fiyat konusu göreceli bana göre iyi fiyata gitmiş..umarım ihtiyacını görmüştür..

ozburan

New member
Benim aklımda fiyat yoktu alacak kişi 40 bin veriyim dedi banada cazip geldi yani yoksa ben 35 36 düşünüyordum

berkan1981

New member
Cok iyi vermissin ustadim

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

ozburan

New member
Adam aracıma hayran kaldı Konyada böyle temiz bulamamış motoru da expertise raporunda % 98 çıkmış bide tek arka tampon boyaliydi öyle olunca aldı peşin verdi parayi da bir yandan da iyi oldu da yokluğu hissediliyor ya

berkan1981

New member
Ynt: Aracıma veda ettim :( :( :(

Adam aracıma hayran kaldı Konyada böyle temiz bulamamış motoru da expertise raporunda % 98 çıkmış bide tek arka tampon boyaliydi öyle olunca aldı peşin verdi parayi da bir yandan da iyi oldu da yokluğu hissediliyor ya
Kardesim bundada hayir vardir emin ol daha iyisi nasip olcak

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

rayen

Super Moderator
Hayırlı olsun iyi fiyata vermişsin.

c@n

Super Moderator
Hayirli olsun... Fiyat guzel bence de...

TeamPASAOGLU

deadgarden

New member
Hayırlı olsun. çok iyi fiyata vermişsiniz. ben şubat ayında 2011 tam orjinal pro ceed imi 35 e vermiştim:).. artık yeni kasa consept plus bi ceed alırsınız hayırlısıyla. aklınızdaki yeni araç nedr?

CeedMaster

New member
çok çok iyi vermişsiniz
Üzülmek yerine sevinmeniz gerekir

ozburan

New member
Valla Soner abi 2009 2010 bmw 320d düşünüyorum 184 ps yada 177 ps olanlarindan ama daha karar vermiş değilim 2 ay sonra falan ama biraz borçlar var da

Lecher

New member
Çok iyi fiyata gitmiş bencede, hayırlı olsun

Serkan OĞUZ

New member
Her işte bir hayır vardır,umarım daha iyisine sahip olursunuz.İnsan sevdiği aracını sattığında oldukça üzülüyor,o psikolojiyi az çok biliyorum:) Evide,arabayıda ilk gelene yada isteyene ver yoksa uzun süre satamazsın derler o yüzden ihtiyaçta varsa iyi olmuş.Yeni aracın şimdiden hayırlı olsun,bende değiştirmeyi düşünürsem aklımdaki seçenek 320d olurdu.Ancak şunu açıkça söyleyeyim belki birçok arkadaş bana gülecek ama geçen gün 320d kullanma fırsatım oldu ve Alman hastası olmama rağmen arkadan itiş olması ve klasik Bmw gücü sportif gidişi dışında hiççç bir şekilde beni tatmin etmedi.Otomatik vitesin konum değiştirdiğindeki hissiyatı,kapıları kapattığında duyduğum ses,direksiyonun gereğinden fazla sert olması,iç kapı kolları bazı detaylar vs vs kesinlikle beğenmedim yada bana kötüsü denk geldi.Ama en nihayetinde Bmw işte bazı şeyleri görmezden gelerek almak gerekiyor.

ozburan

New member
Serkan abi ben çocukluğumdan beri bmw 320d hastasıyım bayılıyorum arabaya arkadasimda var arada bir ödünç alıyorum o kadar tatlı gidiyor ki ama 163 hp gerçekten performans bakımından kötü 177 hp yada 184 hp lerde daha iyi güzel mükemmel denebilecek bir performans var benim bildiğim araçta senin dediğin gibi şeylere rastlamadım abi ya direksiyon falan kaymak gibi dönüyor doğrusu tabi zevkler yada beklediğimiz şeyler farklı olabilir ama bmw alma istediğin belirttigim gibi çocukluğumdan beri çok seviyorum 3 serisini öyle olunca ilk planda o var yada golf 6 yada 7 eğer 6 olursa dizel 7 olur sa 140 bmt act almayi düşünüyorum tabiki highline olmak şartıyla

Serkan OĞUZ

New member
Serkan abi ben çocukluğumdan beri bmw 320d hastasıyım bayılıyorum arabaya arkadasimda var arada bir ödünç alıyorum o kadar tatlı gidiyor ki ama 163 hp gerçekten performans bakımından kötü 177 hp yada 184 hp lerde daha iyi güzel mükemmel denebilecek bir performans var benim bildiğim araçta senin dediğin gibi şeylere rastlamadım abi ya direksiyon falan kaymak gibi dönüyor doğrusu tabi zevkler yada beklediğimiz şeyler farklı olabilir ama bmw alma istediğin belirttigim gibi çocukluğumdan beri çok seviyorum 3 serisini öyle olunca ilk planda o var yada golf 6 yada 7 eğer 6 olursa dizel 7 olur sa 140 bmt act almayi düşünüyorum tabiki highline olmak şartıyla
Bende seviyorum almayıda her zaman düşünebilirim ama gördüklerimden sonra performans haricinde birçok şeyden vazgeçmem gerekecek:) 3 serisi Bmw alacaksamda 177'lik bile yeter, üstüne yazılım ile mükemmel performans alırsın,bahsettiğin araçların hiçbirin düşünmem artık:)

ozburan

New member
Anladım abi inşallah almak nasip olur :D