arabaya özen göstermeye son...

kaan

New member
sitede oturmamanın bedeli olarak arabam durduğu yerde hasar alıyor hayretler içerisindeyim.bütün hevesim gitti.artık arabayla uğraşmayacağıma dair kendime söz verdim.sadece binicem yıkatmayacağım da.özen gösterdikçe arabama bir şeyler oluyor.1. resimde üstüne taş düştü. 2.resimde kapıda boydan boy çizilmiş ve saça inmiş.3. resimde ne zaman nerede olduğunu bilmiyorum.büyük ihtimalle valeye verdiğimde oldu.bir kaç mekan değiştirdim.farkına geç vardım maalesef kanıtlayamadım.

Ekli dosyayı görüntüle 493Ekli dosyayı görüntüle 494Ekli dosyayı görüntüle 495

Srhn

New member
Ynt: arabaya özen göstermeye son...

Gecmis olsun sakinan goze cop batiyor iste :(

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

akenatons

New member
Çek geçmiş olsun. Site içinde nasıl oluyor ben de anlamıyorum.

kaan

New member
abi zaten sitede olmadı.keşke site de otoparkı olan bi yerde otursak böyle şeyler olmasa.sokak ta fabrika ve işletmeler var sürekli tırlar kamyonlar grip çıkıyor.bisikletli çoçuklar,el arabaları,park yerinin da sorun teşkil ediyor.

geçmiş olsun

seninki hiç değilse site içinde dışarıda benim kapalı garajda oluyor.....:(

akenatons

New member
abi zaten sitede olmadı.keşke site de otoparkı olan bi yerde otursak böyle şeyler olmasa.sokak ta fabrika ve işletmeler var sürekli tırlar kamyonlar grip çıkıyor.bisikletli çoçuklar,el arabaları,park yerinin da sorun teşkil ediyor.
Kaan çok pardon "sitede oturmamanın" yazmışsın ben oturmanın anladım :)

ceed61

New member
Bu konudan bende rahatsızım bu yüzden oturdugum evi değiştirdim başka yere taşındım fıtık oluyo insan

c@n

Super Moderator
Cok gecmis olsun...

TeamPASAOGLU

babıesrar

New member
merak etmeyin site içerisinde de çok değişen bir durum yok :S malesef ortalık başı boş bırakılmış veletlerde... çocuklarda suç yok ne yazık ki onları bilinçsiz bir şekilde sokağa atıp ne yapıp ne ettiğini takip etmeyen bilinçsiz aileler yüzünden...
aynen

babıesrar

New member
sitede oturmamanın bedeli olarak arabam durduğu yerde hasar alıyor hayretler içerisindeyim.bütün hevesim gitti.artık arabayla uğraşmayacağıma dair kendime söz verdim.sadece binicem yıkatmayacağım da.özen gösterdikçe arabama bir şeyler oluyor.1. resimde üstüne taş düştü. 2.resimde kapıda boydan boy çizilmiş ve saça inmiş.3. resimde ne zaman nerede olduğunu bilmiyorum.büyük ihtimalle valeye verdiğimde oldu.bir kaç mekan değiştirdim.farkına geç vardım maalesef kanıtlayamadım.
Çok geçmiş olsun talha. kardeş ben de aşağı yukarı benzer bi mahallede oturuyorum. benim anlamadığım bizim araçlar siyah diye midir nedir sanki en fazla bizimkileri buluyo.. ben ilk zamanlar arabaya özen gösterdikçe cezasını aldım Allahtan. Sanırım ilahi bi durum da var. biz bu arabaları fazla kalbimize yerleştiriyoruz.sonuçta dünyalık.en azından ben resmen çocuğum gibi yaklaştım bi ara.. velhasıl serhan haklı. sakındıkça batan çöp büyük oluyo :(

deadgarden

New member
çok geşmiş olsun. benm arabada şimdi tamponda derin bi yara var:(. moralımı bozmadım açıkçası. yapıcakbişey yok.

kaan

New member
arabaya artık sadece binicem abi.imtihan vesilesi araba...

shark

New member
valla sitede daha kötü, sol kapının üst tarafına balkondan şişe yada bardak vb. birşey düştü, site içinde top oynayan, bisiklete binen çocuklar. geçen gün bir tane kango'nun tavanına çıkmış ... çocuklar. biraz kaba olacağım ama hergün akraba oluyorum tanımadığım insanlarla...

babıesrar

New member
akraba oluyon ha..ara ara ben de oluyom maalesef ;)

erginy

New member
Şu vale denen soygunculara araç vermeyin abi. Sahibinin yanından kalkarken kullandığının tam tersi psikoloji ile park alanına getirirken gördüm bir hıyarı da... Lütfen vermeyin.

dante

New member
Bende arabaya olan takıntımı yavaş yavaş bırakmaya karar verdim bu olayları da okuyunca. En son boyada ufak tefek yıkanma çiziklerini ve haralenmelerini yok etmek için komple boya koruma yaptırıp yüzlerce lira verince kendime dur demenin zamanı geldiğini de anladım. Siyah araba gerçekten zor ve neden bilinmez nazar çekiyor gibi.:(