5 yıllık Kia kullanıcısı olarak Ceed Premium ile aranıza katılmaktan mutluyum.

Serkan OĞUZ

New member
1) Serkan OĞUZ.
2) 34 Yaşındayım.
3) Kia Ceed Premium.
4) Sigorta acentesiyim.
5) Siteyi uzun zaman önce arama motorundan buldum uzun bir süredir forumu takip ediyorum kayıt olmak bugüne nasipmiş.
6) Boğa burcuyum.
7) Beşiktaşlıyım.
8) İzmir Karşıyakada yaşıyorum.
9) Hobi olarak model araçlar ile ilgileniyor aktif olarak yarışlara katılıyorum.
10) Kan grubum B Rh+

14-15 yaşından beri arabaların tepesinden inmeyen, tek ve en büyük tutkum olan araçlardan başka bir merakım olmayan birisi olarak yıllarca hep Alman araçları kullandım. Ancak iş kendi bütçem ile araba almaya gelince Kia macerama 2006 model 110 Hp Rio ile giriş yaptım ve tekkkk bir sıkıntı yaşamadan çok memnun kalarak bu aracı zevkle kullandım.Daha öncesinde 2-3 ay boyunca her gece sayfalarca okuyup Ceed hakkındaki sizin değerli görüşlerinizi tek tek okuyup Ceed almaya karar verdim Geçen cuma günü sabah ilan verdiğim aracımı aynı gün akşamı sattım ve uzun süren arayışlarım sonucu istediğim aracı bulmak konusunda ümidimi kesmişken internete düşen ilan ile 2013 model 9000km'de Ceed modelini almaya karar verdim. Bugün satan kişi ile anlaştık hayırlısı ile Perşembe yada Cuma günü yeni aracıma kavuşmayı ümit ediyorum. Uzunca bir giriş yaptım kusura bakmayın hem kendimi tanıtmak hemde kalıcı güzel dostluklar ve paylaşımlar için baştan detaylı olarak tanışalım istedim. Haftanın 3-4 günü sanayi sitesinden çıkmayan birisi olarak İzmirden yardım edebileceğim her türlü konu için sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Tekrar aranıza katılmaktan ötürü çok mutluyum. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Saygılarımla.

berkan1981

New member
Hoşgeldiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeg

New member
hoşgeldiniz güle güle kullanın

volkantr34

New member
Hayırlı uğurlu olsun.. Aileye hoş geldiniz

berkural34

New member
Hosgeldiniz , yeni araciniz hayirli ugurlu olsun .

Serkan OĞUZ

New member
Hoşgeldiniz. Kazasız sürüşler
Hoşgeldiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hoşgeldiniz güle güle kullanın
Hayırlı uğurlu olsun.. Aileye hoş geldiniz
Hosgeldiniz , yeni araciniz hayirli ugurlu olsun .
Herkese güzel temennileri için teşekkür ediyorum.

hoşgeldiniz keyifli forumlar. Aracınız hayırlı olsun

Snaan

New member
Hosgeldiniz keyifli ve aktif forumlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeg

New member
hoş geldiniz aramıza keyifli sürüşler

43YD620

New member
Ben de bu ailenin yeni bir üyesi olarak hoş geldiniz diyorum. Premiumunuz da hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız sürüşler

Aykut D.

New member
Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Serkan OĞUZ

New member

Serkan OĞUZ

New member
Birkaç resim çektim ancak dediğim gibi Jant konusunda %100 tamam dediğim bir seçeneğe ulaşamadığım için pek resim koymak istemedim.Kafamda bir jant vardı 4-5 ay kadar bekledim ve sonunda geldiği gibi gittim aldım.Arkadaşlarım olsun hep beraber Vossen cvt modelini 225/40/18 lastik ile kullanmaya karar verdik ancak önler 8.5 arkalar ise 9.5 olması sebebi ile tam bir apaçi modeli gibi oldu ön lastikler hafif arka lastikler ise görüntü açısından beni çok rahatsız edecek düzeyde çamurluktan dışarıya taştı hatta abartısız aynadan lastiği izliyordum:)Jant içinden 4mm sorunsuz alınacak şekilde pay vardı ancak 4mm kurtaracak gibi değildi.Jant çok geniş olduğu için lastikte dolayısıyla kavun dediğimiz şekli aldı ve yanak inceliği direk görünmeyecek hale geldi,resmen aracın arkası kamyon gibi oldu.Üzerinde yay yoktu ancak taksamda içime sinecek gibi değildi.Gören bütün arkadaşlarımda şok oldular çok şaşırdık,resmen 16inch gibi duruyordu,ertesi günü hemen gittim iade ettim yerine Fifteen 52 denen,aslında birçok aracın üzerinde olan jantı almak zorunda kaldım.Her rengini denedim ama beyazda karar kıldım.Biraz çiğ kaldı ama yinede boyatma şansım olduğu için bir süre bu şekilde kullanmaya karar vererek içlerinde en çok yakıştığını düşündüğüm jantı aldım.Amacım önden yada arkadan baktığımda çamurluğun sıfıra sıfır olacak hiç dışarıya taşmayacak yada içeride kalmayacak bir görüntü ile fit bir görüntü yakalamaktı ve hemen hemen istediğim görüntüyü yakaladım yay takıncada kendini göstermeye başladı.Kısaca beyaz araca beyaz jant takmak zorunda kaldım şimdilik rahatsız etmiyor ama belirli bir zaman sonra kesin özel bir renk belirleyip boyatırım:)

Berkan

New member
hayırlı olsun fifteen güzel jant valla seviyorum. o ofsetle kavun görünümü olması lazımdı zaten abi o da dısarı tasmasını cözemedim jantın e.t değerini yanlısmı verdilerde okadar taştı. halbuki tamtersine içerde kalır diiye düşünmüştüm okumayı bitirmeden önce

Serkan OĞUZ

New member
hayırlı olsun fifteen güzel jant valla seviyorum. o ofsetle kavun görünümü olması lazımdı zaten abi o da dısarı tasmasını cözemedim jantın e.t değerini yanlısmı verdilerde okadar taştı. halbuki tamtersine içerde kalır diiye düşünmüştüm okumayı bitirmeden önce
Valla Berkan dediğin gibi E.T değeri ile alakalı,normalde dikkat ederim bu tarz şeylere ama zaten tek tip vardı dikkat etmeden palas pandıras taktırdım.Kavun şeklini nedense sevmiyorum,lastiğin yanakları çok kalın görünüyor.O jantlarının kendini göstermesi için 19 hatta 20 inch bile takılması gerekebilir yada aracı yere tamamen basmak lazım o da bana göre değil:) Bende Fifteenleri çok beğeniyorum,aslına bakarsan klasik eski tip jantlara dönüş başladı sanırım:) Çok güzel oldu diyenlerde var çok kötü yorumlarda var anlamadım gitti ama neticede ben beğendim.Belkide jant lastik beraber uygun fiyata satabilirim yada İleriki tarihlerde özel bir renge boyatabilirim.Orjinal yayları ve lastik jantlarının saklıyorum,aracı satacak olursam alacak olan kişiye hepsini tertemiz vereceğim.Resim koymaya çekiniyorum açıkçası:)