2012 kia pro ceed con. Ekstrali :)

boca

New member
ARAC FULL DUR. STANDRAT DONANIMI ZATEN BİLİYORSUNUZ :)

KOMP. ÖN KAPUT KORUMA 3M

LLUMAR CAM FİLMİ

FOCAL SLİM BASS VE PİONEER SES ÜNİTESİ

AMERİKAN PARK

KUMANDALI EL YAPIMI SPOR EGSOZ

EİBACH YAY VE NAMİŞTAİN SPOR SÜSPANSİYON

PAŞAOĞLU YAZILIM (MASLAK BEKİR USTA)

DUMP PİPE - KAT İPTAL

UZUN- KISA- SİS 8000K AÇIK MAVİ XENON

3D BAGAJ HAVUZU

HAVA KANALLI ( DELİKLİ) 4 DİSK

PHİLİPS AYDINLATMA SİSTEMİ

VS. VS.

Kia Pro Cee'd 1.6 CRDi Concept 2012 Model 44.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 142937253

İLAN NO: 142937253

Snaan

New member
iyi satışlar. 37 falan eder.

boca

New member
teşekkürler kardeşim belirlediğin fiyata alabilecegın araçlar leş.

MuSTaNG

New member
Forumu açıldığı günden beri takip ediyorum nerdeyse her konuyu gördüm okudum okuyorum ama hiç bişey yazmadım pasif üyelerdenim.. muhtemelen bunuda siliceksiniz ama affınıza sığınarak ilk defa cevap yazmak istiyorum arabanın sahibini tanımıyorum ancak arabada 5 6 milyardan fazla ekstra var emek harcandığı belli, kimse kusura bakmasın bu araca 37 milyar demek büyük bi saygısızlıktır.. oldu olacak arkadaş arabayı 30 milyara versin yerinede gitsin polo alsın.. saygılar..

ceronimo1978

New member
BORA bey selamlar, yaklaşık 1 ay önce sizi telefonla arayıp bir ön görüşme yapmıştık. Arkadaşım aracınızı netten görüp beğenmişti. Fakat banka kredisi sıkıntıları nedeniyle arkadaşım geçişi olarak vazgeçmişti. Daha önce pro kullanıcısı ve şu an yeni kasa ceed kullanıcısı olarak öncelikle aracınızın hayırlısıyla alıcı bulmasını dilerim. Forumdaki arkadaşlarımızın yazılarını da okudum. Açıkçası biraz üzüldüm. Bence 37 eder lafı ağır olmuş, bu aracın hakkı bildirdiğiniz rakamlar mertebesinde hatta daha da yüksektir. Sonuçta yaptığınız uygulamalar ortada. Selamlar

boca

New member
anlayışınız için teşekkur ederim. daha yeni direksiyona geçmiş stop lambasına far diyen insanlar bu tarz kişiler oyuzden bişey demiyorum aracın zaten ekstarlrndaki sadece ses sistemindeki focal basın degerı 1,700 tl kaput kaplaması 600 tl daha yazmadgım niceleri namiştain süspansıyon için 2000 tl ödedim oyuzden pek o kardeşi kale almadım .

ceronimo1978

New member
Aslında Sinan Bey'in de yerinde ve faydalı güzel paylaşımları var. Belki acele ederek yazdı, belki de aracın piyasasını yanlış değerlendirdi. Neyse bir şekilde tatlıya bağlanır inşallah.

omurkadir

New member
hayırlı satışlar
kaç eder bilmem ama şunu söyleyeyim modifiyeli araçlarda satarken ettiğiniz masrafların karşılığını almak zordur.
yani o namştayna verdiğiniz 2bin tl satarken 2kuruş bile etkisi olmaz.
hatta olumsuz etkiler.
meraklısı çıkarsa alır ancak.
modifiyeli araçların ikinci elde kaderi bu maalesef.

boca

New member
teşekkrler ekstra yapılanların zaten fiyatı etkilemedigini farkındayım yoksa fiyat baya bi yukarda olurdu. ben sadece bi kaç örnekle araçtaki işçiliğin en iyi yerlerde en iyi malzemeler kullanılarak bi masraftan kaçınılmadıgını ifade ettim.

Snaan

New member
Soylediginiz laflar pek hos olmamis ama ben yine de guzel cevap vereyim.
Ayrica esinize dostunuza yorum yazdirmayin lutfen.

Simdi birincisi yeni kasa ceedler 42ye alinabiliyor ve ikisini de kullanmis biri olarak bu araclarin arasinda daglar kadar fark oldugunu soyleyebilirim. Ikincisi de araca bir takim seyler yapmissiniz ama ömür kardesimin dedigi gibi bu tarz seyler aracin satisini olumsuz etkiliyor. Orjinali bozulmus aracin. Bir nevi kaza yapmis gibi goruluyor.

Benim 37 dememin amaci ise sizin araci hem ederinin altina dusmeden hem de vakit kaybetmeden satabilmenizdi. Direksiyona yeni gecmis diyorsunuz kendi yasiniz 26 :) ayrica 2010 model proceed ve 2011 model ceed sahibi olup sattim suan 2013 model yeni ceed kullaniyorum. Fara stop deme mevzusu cok gülünç :)

Neyse yine hayirli satislar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

boca

New member
tartışma yaratmak pek hoş olmaz ben kimseye yorum yazdırtmam 2.ci olarak yanlış anlaşılma olabilir neyse diyelim burda satışımızı yapalım kimsenın kalbi kırılmasın .iyi günler dilerim.bu arada dün bir arkadasımızın aracını 43 tl verdik oto aksesuar ve yedek parça işindeyiz biz oto piyasasını biliyoruz .

deadgarden

New member
ben 2011 cool modelini boş. 36 dan assagi vermeyi dusnmuyrum:)

ceronimo1978

New member
Arkadaslar bence birbirmizi kirmayalim. Hepimizin foruma katilim amaci oncelikle bilgi paylasimi sonrasinda ise birbirine destek ve yardimci olmaktir. Bende aracimin 2. Elde deger kaybetmemesini isterim kim istemezki! Dolayisiyla arkadasim 44 demis diger arkadasim olmaz 37 olmali demud. Bekleyip gorelim kaca satilacak. Ama ben kesinlikle bu emegi o kadar ucuza vermem. Selamlar

Emre Akçay

New member
Aynı işlemler + biraz daha fazlası var aracımda. Bende bu fiyattan satışta koyardım satsaydım. 1-2 lira pazarlık payı elbet olur ama 37 de çok düşük fiyat bu tür araçlar için.

boca

New member
41 tl satmak istesem alicisi hazir zaten nami deger bkt turbo vtec kaan abi ama ben okadar emek verdgm icin hakettigi paraninda bence altinda bi fiyata veriyorum boyle yapmakla anca piyasayi olduruyorlar bak ep3lere gecen sene fiyalarina simdi bide bak yada s2k ')

MuSTaNG

New member
Eş dost'tan kastınız bensem eğer evet ben berkay'ın pro ceed'ini alan kişiyim ismim erol, aynı zamanda can abiyle yusuf abiyle aliyle ve bi çoğunuzla buluşmada tanıştım ancak kimse bana şuraya bi cevap yaz demedi çocuk değiliz sonuçta ayrıca sizide okulda sürekli görüyodum gri pro ceed'iniz vardı.. Şimdi öncelikle ben bunu bi tartışma çıkarmak ya da sizi germek için yazmadım belki sizde aracınızı istediğiniz fiyata satamadınız ya da sattınız bilemem ama emek harcamıştınız aracınıza.. Farklı olarak benimde 2011 pro ceed aracım var deri koltuğundan double ekranına, yazılımından egsozuna, coilover'ından bi-xenonuna jantına kadar bi sürü para harcadım arabayı sıfır 34 milyara almıştım şu an aracım 100 binde ve 35 milyara istiyolar ancak vermiyorum, hee tabii 40 45 te istemiyorum ancak her arabanın bi bedeli var eğer alıcı c segmenti güzel geniş bi araç istiyosa istediğim fiyatı verecek ya gidip boş pro ceed bulup alıcak ya da polo ibiza alır bakar keyfine.. Arkadaşımdada consept plus pro ceed var aynı şekilde o arabayada 39 lira verdiler ancak 40'ı zorluyoruz.. 42'ye yeni ceed alırsınız evet ama burda konuşulan pro ceed ve kendi fikrim gidip yeni boş ceed almaktansa eski kasa full pro ceed alırım.. Arkadaş zaten hemen satmak isterse ekstraları söker fiyatı biraz daha makul yazar öyle satar ancak yinede 37'ye değil tabii ki, bana fiyatınız biraz ağır gelmişti ondan yazmıştım ama gerçekten arabalarımızın piyasası düşük değil sadece hemen bugün satmalıyım diye düşünmemek gerekiyo yanlış anlaşıldıysam özür dilerim saygılar..

amorusso

New member
Bir deli kuyuya bir tas atti 10 akilli cikaramiyor, diye bir atasozu vardir. Isteyen istedigi fiyatlari bicer , fakat bir iste Emek var, degerini Emek veren bilir :)