18.08.2013 pazar günü buluşması

berkan1981

New member
Merhaba arkadaşlar yarın aksam saat 8 de üsküdar sahildeki red black kafede bulusmaya katılmak isteyen arkadaşlar deadgreen srhn babiesrar josefsalvatini diger katilmak isteyen arkadaşlarda yazsinlar isimlerini rica etsem..

deadgarden

New member
arkadaşlar gelecek olanlarada cafenin websitesinden yol tarifi alınabilir..
Red&Black Cafe

berkan abi ilgin için teşekurler:) isim listesini gelen oldukca güncelleriz.

babıesrar

New member
Beyler internete sık giremediğim için yazamadım.. Soner ve berkana teşekkürler.. Berk de gelecekti. Girmedi heralde siteye.. Yarın 8de red blackte gorusmek üzere :)

berkural34

New member
Evet yarin fatih abiyle bulusup gelcez aksilik olmazsa . Gorusmek uzere .
birde krokiden baktim ama birinci ve ikinci kopruden ciktiktan sonra nerden kolay gelebilirim? Uskudar taraflarini tam bilmiyorum .

deadgarden

New member
boğaziçi koprusunden gelirsen direk altunzadeden içeri girersin. hareme doğru surersın. muhtemelen navigasyon cihazınız olur. oda sizi yönlendırır:)

c@n

Super Moderator
Bende gelecegim aksam.. yarin gorusmek uzere...;)

TeamPASAOGLU

gorkemsin

New member
İşallah bir aksilik olmazsa bende katılıp sizlerle tanışmak isterim. Bi yerden döneceğim ama saat 20:00 ye yetişirim büyük ihtimal. Bu arada buluşma yeri enteresan oldu benim için. Yürüme 3 dakika. Araba ile daha çok sürer ( haremden dolaşmam gerektiğinden ) ama yinede park halindeki ceed lerin sayısını arttırmak için araba ile geleceğim. :)

Görüşmek üzere..

gorkemsin

New member
Evet yarin fatih abiyle bulusup gelcez aksilik olmazsa . Gorusmek uzere .
birde krokiden baktim ama birinci ve ikinci kopruden ciktiktan sonra nerden kolay gelebilirim? Uskudar taraflarini tam bilmiyorum .
Yukarıda dead garden yazmış ve en kestirmesi dediği gibi altunizade çıkışı. ama biraz zorlanabilirsin ordan gir burdan çık derken. ancak yolu 2-3 km uzatayım karıştırmadan geleyim istersen 1. köprüden gel altunizade acıbadem girişlerini geç. harem çıkışını göreceksin. ordan çık ankara asfaltındasın. sürekli ankara asfaltından hareme doğru devam. hareme indin sahile geldin solunda otobüs terminali. geç otobüs terminalini yaklaşık 300 metre sonra sağda göreceksin. bahçesinde kırmızı siyah koltukların olduğu güzel bir kafe.

görüşmek üzere.

deadgarden

New member
arıyalım otoparkında. bize 10 araçlık felan yer ayırsınlar:).

berkural34

New member
Yukarıda dead garden yazmış ve en kestirmesi dediği gibi altunizade çıkışı. ama biraz zorlanabilirsin ordan gir burdan çık derken. ancak yolu 2-3 km uzatayım karıştırmadan geleyim istersen 1. köprüden gel altunizade acıbadem girişlerini geç. harem çıkışını göreceksin. ordan çık ankara asfaltındasın. sürekli ankara asfaltından hareme doğru devam. hareme indin sahile geldin solunda otobüs terminali. geç otobüs terminalini yaklaşık 300 metre sonra sağda göreceksin. bahçesinde kırmızı siyah koltukların olduğu güzel bir kafe.

görüşmek üzere.

Evet baktim simdi , o yol karisik geldi . Digerini biliyorum , hareme falan gitmistim daha once ordan gelmek daha mantikli . Sonucta en kisa yol bildigin yoldur :) tekrardan tesekkur ederim

Srhn

New member
Ynt: 18.08.2013 pazar günü buluşması

Allah izin verirde bi aksilik cikmazsa bende ordayim bakamadim foruma yogunluktan berkan abiyede konu icin tskkurler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

gejder

New member
Ynt: 18.08.2013 pazar günü buluşması

+:cool:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

deadgarden

New member
abi erken gidersen otoparkda yer ayırt ben aradım. çok zor dediler :) 10 arablık şöle:)