16 Inch Jant ve Goodyear ultragrip 8 Kış lastiği

By_Cesar

Active member
Geçtiğimiz hafta sonu baya araştırdıktan sonra sakaryadaki lastikcimden 4 adet carre marka jant ve goodyear ultragrip 8 serisi lastiklerimi araca taktırdım.. Açıkcası jantlar çokta kötü durmadı aracın üzerinde concept serisinde gelen jantlara benzer bir model oldu. Lastik konusunda kışlık lastik alacaklara tavsiyem kesinlikle goodyear ultragrip serisidir. 8 yıldır bu lastiği kullanıyorum ve bir kere bile yolda bırakmadı beni her türlü hava koşulunda özellikle bolu gibi bir yerde son derece memnunum.
Çok fotoğraf çekemedim ama ilk fırsatta çekip sizinle paylaşacağım şimdilik 1 taneyle idare edelim Not: çamurluk lastik mesafesi fotoda farklı çıkmış nedeni aracın ön sol kısmı kirkodaydı montaj yapılırken çektim. Normalde lastik çamurluk arasında onkadar mesafe yok ? Ekli dosyayı görüntüle 763

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ervirtue

New member
Kışlık lastikte jant ebatını düşürmek sorun olur mu sizce. Bende lastik arıyorum şuan...

By_Cesar

Active member
Aksine artısı olur. 17 ınch janta göre hem daha konforlu hem kış koşullarında daha avantajlı. Jant büyüdükçe konfor azalır unutmayın ;)

By_Cesar

Active member
Ayrıca 4 adet 17 ınch aynı marka ladtik ile 16 ınch jant ve lastik arasında 200-300 tl oynuyor. 4 lastik fiyatına 4jant 4 lastik alınabiliyo ;)

bmx

New member
Bende Yazlıkları çıkarıp kışlıkları takacağım. Aracı 2. el aldığımda satan kişi yanında vermişti.Petlasın Starmaxx diye lastikleri var.
Yoğun kar altında denemedim ama fiyat performansa göre iyi bir lastik.zaten Bridgestone ile aynı deseni kullanıyor bire bir aynısı.
yanlız benim yazlıklar bitik 1-2 ay içinde yazlıklarıda alayım diyorum kışın fiyat düşük olur.
sizce hangisni alayım mevcut michelin energy saver'larla devam mı edeyim başka model mi alayım

babıesrar

New member
Sezar baba sorun değilse 4 j + 4 l kaça mal oldu ?

By_Cesar

Active member
Sezar baba sorun değilse 4 j + 4 l kaça mal oldu ?
Kardeşim 5-6 yerden fiyat aldım 1500-2000 tl arası fiyat verdiler. Lastik olarak Lassa,Hankook ve Dunlop lastik fiyatları aldım fakat en uygun fiyatı eski lastikcimden verdi. Toplamda 4 lastik 4 janta 1675 Tl verdim.

babıesrar

New member
Kardeşim 5-6 yerden fiyat aldım 1500-2000 tl arası fiyat verdiler. Lastik olarak Lassa,Hankook ve Dunlop lastik fiyatları aldım fakat en uygun fiyatı eski lastikcimden verdi. Toplamda 4 lastik 4 janta 1675 Tl verdim.
Kazasız belasız sürüşler abi. 8 parça için normal bir fiyat