Yeni Kasa Ceed Krom Kapı Eşikleri !!!

Serkan OĞUZ

New member
Güle güle kullanın çok hoş olmuş,malzemede kaliteli duruyor.

akrepkral86

New member
Bence güzel olmuş kapı eşikleri bayağı kalitelide gözüküyor hayırlı olsun güle güle kullanın.

experience16

New member
teşekkür ediyorum özellikle BURSA OMSA-LİNE firmasına ve Mehmet Bey'e çok teşekkürler. Uzun araştırmalar sonunda buldum ve fotodan çok daha iyi duruyor inanın canlı görünce sizde çok seveceksiniz. İnternette bu firmaya ulaşabilirsiniz arkadaşlar

ibrakbulut

New member
Cok tesekkurler fotograf ve bilgiler icin. Mehmet bey ile yarin iletişime geçip İsikli icin uygun fiyat alabilirsem Bursa ya hem ziyaret hem de ticaret yapmak iyi olacak. Saygılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

serkanedirne

New member
arkadaşlar experience16 arkadaşın ismini verdiği siteden bende kapı eşiklerinin siparişini verdim. bana ürünün resimlerini gönderdiler çok kaliteli malzeme gerçekten. 55 tl kargo dahil fiyatı. tüm arkadaşlara duyrulur. uygulamayı yaptıktan sonra fotoları paylaşırım.

dellobaltino

New member
kardesim 2006-2010 arası modeller içindir yazıyor

serkanedirne

New member
Kardes sen 2006 2010 modelleri icin yazan urunu sipari ediyosun. otoaksesuar.com sayfasinin sag alt tarafinda iletisim kurabilecegin cevrimici durumda musteri temsilcisi var. Onunla irtibata gecip yeni kasa icin siparis verdiğini soyleyebilirsin yada siparis verirken not eklemek istermisiniz diye bi bolum var. Oraya yeni kasa icin diye yaziyosun. Siparisini ona gore ayarliyolar.

memir

New member
günaydın arkadaşlar ok buldum :)

memir

New member
fiyatı yanlış girmişler 80 tl imiş (( :mad:

ibrakbulut

New member
Arkadaşlar merhaba,

Işıksız ürünün satış fiyatı 75 TL. Işıklısı ile ilgili mesafe genişliğinden dolayı tam oturmayacağından üretimi yapılmamış. Plastiği çıkarmak mümkün olmadığından(ben kontrol edemedim) ışıklısı maalesef mümkün değilmiş, tekrar kontrol edeceğim eğer plastiği çıkarmak mümkün ise Bursa'ya gidip veya fotoğrafların çekip ölçülerine göre ürün siparişi vereceğim. Bizlere yol gösterdiği için Murat bey'e tekrar teşekkürler.

Işıksız olan ürün link aşağıdadır.

Oto Aksesuar - Ceed (2010>) - Kia Ceed

serkanedirne

New member
Arkadaslar fiyatlarda bi yanlislil var galiba ben 55 tl ye aldim urun geldi. 2 gun once siparis verdim. Lutfen bunu yazin omsa ya.ragbet gordu fiye mi fiyati cekiyolar

dellobaltino

New member
burdan bikaç kişi arayınca baktılar ragbet var yeni kasaya niye eski kasa fiyatından verelim ki diye bi kurnazlık içine girdiler belliki. ben de onların bu cakallıgına inat almıyorum arkadas!

memir

New member
aynen arkadaşlar bende sipariş etmekten vazgeçtim :mad:

dellobaltino

New member
biraz önce firmayı aradım ve fiyatı neden 75 liraya cıkardıklarını bu durumun fırsatcılık olarak algılandıgını soyledim. ben ve birçok kişinin firmalarına olumsuz gözle baktıgını ve alışveriş yapmayı dusunmediğimizi söyledim. ceedclubtr üyesi oldugumu en azından bizim kulübümüzün üyelerine özel 55 liradan vermesini söyledim. satış bölümüyle bu konuyu gorusecegini söyledi konuştuğum arkadaş.