Yeni Araba Önerisi

c@n

Super Moderator
Re: Yeni Araba Önerisi

Fazla hacme gerek duymayanlara hb onerilir.....

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

omurkadir

New member
Ynt: Yeni Araba Önerisi

ceed sedan olsaydı bir de ya :)
kia, dizel sedancıları başka markalara kaptırıyor.

c@n

Super Moderator
Re: Yeni Araba Önerisi

Eski kasa cerato ile bitti o devir... Avrupa da sedan araba datilmamasindan dolayi dizel cerato uretilmiyor... Ceratonun benzinlisi bile satilmiyor avrupa da...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Tsunami Dream

New member

çok ilginç ya avrupada sedan arabanın satılmaması. oysa ki sedan arabanın havası başkadır. cerato da çok güzel araba bence. kasası çok güzel. sırf kasası değil içide çok güzel. cerato nun dizel i olsaydı, ceed mi cerato mu bayaa bir düşünürdüm heralde. ama birşey duymuştum tabi yanlış olabilir. cerato nun dizelini çıkartmıyorlar ki dizel de ceed satsın, benzinlide de cerato satsın diye. ne kadar doğru bilmiyorum..

omurkadir

New member

cerato abd için üretilmiş orada dizel pek kullanılmadığı için,sedan olduğu için tercih ediliyor.kore üretimi
ceed ise avrupa odaklı hb,3k,sw seçenekli genelde de dizeli üretilen bir model.slovakia üretimi

ceedin malzeme kalitesi ve işçiliği ceratodan çok daha önde bence.ama ceratonun iç dışını da çok güzel tasarlamışlar.
özellikle de koup'un.dizeli olsa birçoğumuz onu alırdı herhalde.

mertgulkokan

New member

cerato koup şu an piyasadaki dış tasarım olarak en iddialı arabalardan birisi ama o direksiyon tasarımı yok mu bence en kötü yeri...

Snaan

New member

amerikada dizel arabaya binen birilerinin olcağnı hic zannetmiyorum. arkadaşımın abisi orada kendine dodge challenger almış 22 bin dolara sıfır. deli gibi yaksa bile deposu 50 dolara dolduğu için umrunda değil adamın.

mertgulkokan

New member

sanırım amerikada araç fiyatları ucuz ama kasko bedelleri yüksek sanırım arkadaşım 2006 yılında amerikada iken dodge marka araç 4 bin motor 95 model arabayı 1500 dolara almıştı bende ordayken fiyatlara baktığımda 2000 model ford mustanglerin satış fiyatı 7 bin dolardı :)