yedek parçanızı nereden alıyorsunuz ?

muratt11

New member
önlere yes q diye bir balata satın aldım illet bir şey birde kore malı orjinal dye geçiyor. araç giderken bile sürtme sesi geliyor.
aşırı sert ve kalitesiz

Berkan

New member
önlere yes q diye bir balata satın aldım illet bir şey birde kore malı orjinal dye geçiyor. araç giderken bile sürtme sesi geliyor.
aşırı sert ve kalitesiz
Hi q veya diğer adıyla Sangsin bulursanız iyi olur esas kore malı olan odur. Bende bundan kullanıyorum şuan takalı 8-9 bin km gram ses yok balatalarda

Güvenle alabilirsiniz burdan kaliteli sitedir.

2012 sonrası yeni kasa için

Kia Ceed Fren Balatası Ön [2013 ve Sonrası] (Sangsin) | SANGSIN Fren Balatası | OtoSuperMarket.com

Kia Ceed Fren Balatası Arka [2013 ve Sonrası] (Sangsin) | SANGSIN Fren Balatası | OtoSuperMarket.com

mako

New member
Sansing hardron önbalata sansing standar arka balata çok başarılı ve fiyat da servise göre nerdeyse yarısı.

master43

New member
Hi q veya diğer adıyla Sangsin bulursanız iyi olur esas kore malı olan odur. Bende bundan kullanıyorum şuan takalı 8-9 bin km gram ses yok balatalarda

Güvenle alabilirsiniz burdan kaliteli sitedir.

2012 sonrası yeni kasa için

Kia Ceed Fren Balatası Ön [2013 ve Sonrası] (Sangsin) | SANGSIN Fren Balatası | OtoSuperMarket.com

Kia Ceed Fren Balatası Arka [2013 ve Sonrası] (Sangsin) | SANGSIN Fren Balatası | OtoSuperMarket.com

Ön balatayı buradan aldım ancak arka balata görünmüyor, alabileceğim güvenilir başka bir yer var mı?

Kasap78

New member
Aloparça.com ben genellikle ordan alıyorum.

hakan26

Member
Eskişehir de Özcan otomotiv sayesinde sıkıntı çekmiyoruz,Yusuf kardeşim sağolsun