xenon far

34karantina34

New member
2013 yeni kia consept plus sahibiyim görüştüğüm bir yer uzun , kısa ve sis farlarını kablo kesmeden tanesini 350 TL Ye 3 takım 1050 TL gibi bir rakama aracıma xenon uygulayabileyeğini kesme olayı olmadığı içinde garantiyi etkilemeceğini söyledi olayın tam teferruatını bilmediğim için işi bilen arkadaşlardan yorumda bulunmasını rica ediyorum.şimdiden teşekkürler

erzcee'd

New member
pıhılps marka xenon takarsan problem olmaz arkadaşım bende öyle yaptım

MAHMUT AKBULUT

New member
Xenon takılırken bir şey kesilip biçilmiyor ki :( Element uydurmuşlar ;)

MAHMUT AKBULUT

New member
Uzun fara xenon olmaz selektör de sıkıntı yaşarsınız...

omurkadir

New member
1000tl verilir mi hiç sonradan takma xenona?

ceronimo1978

New member
Evt yerim xenonu hocam 1000 tl deli para ki normalde oluru en fazla 250/300 olmali kisa uzun ve sis icin

ercankoksel

New member
Araç alırken + olarak ekletme seçeneğimiz var mı acaba bu xenon farları?

akrepkral86

New member
Arkadaşlar yeni ceedlerde xenon farla birlikte akıllı aydınlatma sistemi(afl)'de geliyor bu sistem özellikle geceleri çok iyi aydınlatma sağlıyor ve en uygun ışık demetini ayarlayıp ışığın karşıdaki sürücülerin gözlerini almasını engelliyor çelik motor keşke bizim araçlarıda xenonla birlikte getirse en azından opsiyon olarak sunsa mutlaka alan çıkacaktır çünkü bence aracın görüntüsünü özellikle ledlerle birlikte çok güzelleştiriyor bununla ilgili birde video ekledim

FAROS ADAPTATIVOS KIA CEED AFLS - YouTube

34karantina34

New member
vallahi ben sonuç olarak ne yapacağım hakkında fikir sahibi olamadım işin açıkçası xenon yaptırmak istiyorum ama maliyeti yüksek geliyor ve servisin bu konudaki düşüncesinden bihaberim xenon uygulamasını servis yapmıyor bildiğim kadarıyla aracın elektrik sistemine zarar verebileceğini düşündüklerini belirtiyorlar ne yapacağım bilemiyorum.