Wigo'da Ses yalıtım ve alt darbe koruyucu

smirnof

New member
Hayırlı olsun...umarım faydası olacaktır...bende yaptırmayı düşünüyorum...tavsiye edermisiniz...bu arada fiyat uygun mu acaba...

ibrakbulut

New member
Merhaba Arkadaşlar,
Konuyu tekrar uyandırmış gibi olacak fakat Ömer bey'e ulaşabileceğim adres telefon var mı? İnternetten araştırdım fakat bulamadım.

HAKAN1979

New member
Merhaba Arkadaşlar,
Konuyu tekrar uyandırmış gibi olacak fakat Ömer bey'e ulaşabileceğim adres telefon var mı? İnternetten araştırdım fakat bulamadım.
Selam,

Şekerpınar da DOD 'un içinde yapılıyor uygulama isterseniz bu şekilde arama yapın...

Sent from my iPhone using Tapatalk

yalcin

New member
arkadaşlar Ömer beye şimdi ulaştım şekerpınardaki yerden ayrılmış, çekmeköy de devam ediyor fakat yalıtımla alakalı hizmeti haber verirsek farklı bir mekanda verecek.
Yalıtım yaptırmak isteyen var ise eğer toplu gidebiliriz, fiyatı da konuştum birkaç araç gidersek 400 e yaparız dedi. Yalıtımcılardan katılım bekliyorum??
Ses yalıtımı %50 ye kadar çözeriz diyor ve alt darbe koruyucu dahil herşey 400 TL. bence gayet makul................

slhyldz

New member
Tam olarak neler yapıyor detay yazabilirmisin

yalcin

New member
[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] konunun başında detaylı fotoğraflar var ekstra birşey yok bildiğim kadarı ile..lastikleri söküp amortisör derinlerine kadar yalıtım yapıyorum dedi, görüntüler bana güven verdi, davlumbazlar heryer dahil yani..

HAKAN1979

New member
Beyler resümlerdeki araç benim önceki aracım ve çekilişte çıkan bu uygulamaya tek kuruş ödemeden sponsor olarak yaptılar ve çok memnun kaldım,şimdi ise 400 TL Verilip yaptırılabilinir,yeni aracım için ben varım diyorum....

slhyldz

New member
Normalde yaptırmayı çok isterim ama aracı alalı 10 ay oldu ve ben tam 3000 ₺ masraf yaptım. Kasko, sigorta, vergi ve yakıtı hiç saymıyorum bile. Onlarıda saydığımda 8000 ₺ harcamışım. Artık kendimi frenlemem lazım. Araç ile alakalı artık para harcamayacağım.

yalcin

New member
[MENTION=769]HAKAN1979[/MENTION] ömer beyle araç sayısını netleştirince olmazsa sizde bir konuşursunuz son fiyat ne olur diye, 400 altı olursa çok daha iyi olmazmı? ayrıca ses yalıtım yaptırmak isteyenler için konu başında bir liste yapsak daha uygun olur herhalde? yada bunun için yeni bir konumu açsak, ne dersiniz? ayrıca [MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] abi sensiz olmaz gel halledelim şu yalıtım işini:p

unalks

New member
bende düşünebilirim bunu fakat bir soru belirdi aklımda bu olay sanırım ağırlığa etki etmiyor peki araçlara neden sıfır haldeyken üreticiler yapıp aracı sessizleştirmiyor sonuçta araç için bir artı değilmdir bu olay. :confused:

slhyldz

New member
Benim yaptırmam için referans lazım. Mesela benim araçta yol sesi var ama rüzgar seside var. Onu nasıl kesecek. KApların içi fitiller vs çok kapsamlı bir iş değilmi bu.

yalcin

New member
[MENTION=1992]unalks[/MENTION] ustaya sordum totalde kaç kg malzeme tutar diye 1.5 kg civarı dedi, oda kuruyunca biraz daha azalırmış, aklınıza gelen soruya gelince buna verilecek cevap herhalde fiyat politikasıdır??

yalcin

New member
İşin şakası biryana yaptırmak isteyen yaptırır istemeyen zorla güzellik de olmaz tabiiki, referans [MENTION=769]HAKAN1979[/MENTION] olduğu için ben birden heveslendim yeni kasa araçtada yaptırırım dediği için demekki önceki hizmetten memnun kalmış diye düşündüm, ayrıca kapı içlerine bir işlem değil bu sadece araç dışından müdahele işi davlumbazlar çamurlukluk ve taban altı, ben iç döşemelerin üzerini kendim yapmayı düşünüyordum aynı zamanda kapı içlerini vs. ama okadar uğraşmaktansa hazır yapılmışı var...

slhyldz

New member
Yalçın sen bilirsin tabiki ama, yol sesini belli bir hızdan sonra alıyor oda az. Yani rüzgar sesi daha fazla. Eğer komple bir yalıtım yapacaksan bunuda yaptır derim. Ama bunu yaptırıp, kapıları ve döşemeyi es geçersen boş olur. İlgin için tşk. Ben yaptırmayacağım.

HAKAN1979

New member
Yapılan sistem pütür şeklinde ve lastik sesini,yol sesini hatta kaplama yapılan yoldaki sesi dahi %50 azaltıyor,diğer avantajı ise aracın altında paslanmayı,çürümeyi önlüyor,ben daha önce yaptıran kişi olarak memnun kaldım,uygulama yapıldıktan sonra yola çıkıyorsunuz ya ses farkını anladığınızda ohh be dünya varmış diyosunuz,Salih bu arada rüzgar sesi maalesef ki geliyor onun için kapı içlerine ayrı bir yöntem yapılabilir,ancak ben lastik ve yol sesi kadar rahatsız olmuyordum eski kasa aracımdan bahsediyorum.

ozgurcan

New member
İki kasayı da kullanmış biri olarak söylüyorum, yeni kasa da eski kasaya göre rüzgar sesi bariz daha fazla.. Bahsettiğiniz firmanın rüzgar sesi konusunda çalışmaları var mı Hakan bey, biliyormusunuz?