Tatil

berkan1981

New member
Yarin itibariyle yillik izinimi kullanmaya başlıyorum Balıkesir erdek yolculugum basliyor herkeze hayirli ramazanlar

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

c@n

Super Moderator
Hadi iyi yolculuklar... iyi tatiller... :) dikkatli kullan... :)

ERGE

New member
İyi tatiller berkan. Kızgın kumlardan serin sulara huhhuuuu. Benim şafak 29:D sonra ver elini marmaris...

mtn1905

New member
Şafak 46 :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serkan OĞUZ

New member
Kazasız belasız iyi yolculuklar,hayırlı ramazanlar doya doya gez eğlen tadını çıkar:)

mtn1905

New member
Yıl boyunca Afedersiniz eşşek gibi çalışıyoruz. 1 hafta izin alacağımız zaman gözümüzün içine bakıyorlar. Fazla bir şey istiyoruz sanki

rayen

Super Moderator
Ynt: Tatil

Gözünü seveyim öğretmenliğin. :D
1 temmuz-1 Eylül bu araya hiçbir babayiğit müdahale edemiyor. :cool:

Srhn

New member
Yıl boyunca Afedersiniz eşşek gibi çalışıyoruz. 1 hafta izin alacağımız zaman gözümüzün içine bakıyorlar. Fazla bir şey istiyoruz sanki

aynen öyle sanki adamlardan ekstra bişi istiomusuz gibi davranıolar yaa :S

Serkan OĞUZ

New member
Her zaman öyle değil miydi? Köle Sebastian muamelesi yapmayan hiçbir işverene denk gelmedim.Hatta son 6 sene bölge müdürlüğünde bile herşey iş kanununa uygunken izin konusunda garip triplere giren uzmanımız vardı ama hiçbir zaman bu konuda taviz vermedim çünkü yasal hakkım konusunda çok takıntılıydım.Bekar olmanın ve satış rakamlarımın iyi olması sebebiyle gözüm karaydı.Uzmanımız sonra çıkın derdi inadına bölge müdürüne gidip izin kağıdı imzalatır benim istediğim zaman iznimi kullanırdım:)

mtn1905

New member

Her zaman öyle değil miydi? Köle Sebastian muamelesi yapmayan hiçbir işverene denk gelmedim.Hatta son 6 sene bölge müdürlüğünde bile herşey iş kanununa uygunken izin konusunda garip triplere giren uzmanımız vardı ama hiçbir zaman bu konuda taviz vermedim çünkü yasal hakkım konusunda çok takıntılıydım.Bekar olmanın ve satış rakamlarımın iyi olması sebebiyle gözüm karaydı.Uzmanımız sonra çıkın derdi inadına bölge müdürüne gidip izin kağıdı imzalatır benim istediğim zaman iznimi kullanırdım:)
Bekarlik sultanlik Serkan bey

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Ynt: Tatil

Bekarlik sultanlik Serkan bey

Yok Metin bey şaka bir yana 5 yıllık evliyim:) Ama bekarken insanın daha gözü kara oluyor sanırım.Neticede işinizin hakkını verdikten sonra hakkınızı ararken korkmuyorsunuz.

mtn1905

New member

Yok Metin bey şaka bir yana 5 yıllık evliyim:) Ama bekarken insanın daha gözü kara oluyor sanırım.Neticede işinizin hakkını verdikten sonra hakkınızı ararken korkmuyorsunuz.
Hem evli hem de borçlu olunca atar gider yapamıyoruz. Zaten ben de atarli biri degilim

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Ynt: Tatil

Hem evli hem de borçlu olunca atar gider yapamıyoruz. Zaten ben de atarli biri degilim

Sakin yapıda olabilmek gerçekten çok güzel bir meziyet.Evlendikten sonra bakıyorumda borç kelimesinin geçmediği hiçbir ay hiçbir yıl olmadı olmayacakta sanırım.

deadgarden

New member
berkan abi. hayırlı yolculuklar abim. Yolculuk fotolarını yakıt tuketim değerlerini beklıyoruz:)