Sw cam filmi uygulamasi

c@n

Super Moderator
Berkan hayırlı olsun... Umarım polis ile başın derde girmez, biraz koyu olmuş çünkü..

slhyldz

New member
Güle güle kullan. Polisi gördünmü yak ışıkları , İnsallah birsey olmaz.

Srhn

New member
güle güle kullan abi güzel olmuş maşallah

Berkan

New member
hayırlı olsun yanlız resimdenmi neden galiba banada ciddi koyu geldi

unalks

New member
hayırlı olsun güle güle kullanın. anadolu yakasında nerde yaptırsınız ne kadar tuttu acaba ? kapıları kasarak yapıyolardı altı hala aynı iekildemi kıyamıyorum ben şahsen araca :))

berkan1981

New member
Ynt: Sw cam filmi uygulamasi

hayırlı olsun güle güle kullanın. anadolu yakasında nerde yaptırsınız ne kadar tuttu acaba ? kapıları kasarak yapıyolardı altı hala aynı iekildemi kıyamıyorum ben şahsen araca :))
Kavacikda kia ErbekOtomotiv de

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

unalks

New member
olduki sökmek gerekti arka rezistansa zarar veriyormu acaba ? birde ne kadar maliyeti acaba. zibert geçen aradı önceki aracımı yaptırmıştım 400 küsür lira dio :D

berkan1981

New member
Benim indiririm mevcuttu 3 bakim birden yaptirinca 80 tl yaptirdim normal fiyatini sormadim

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

toramankara

New member
Üstat bende sw bir araç düşünüyorum ve kararını ceed de kıldım. 60 bin TL gibi bir paraya değer mi ikinci elde beni çok üzer mi yedek parça ve bakım maliyetleri konusu düşündürüyor

Dark Evo P60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
Üstat bende sw bir araç düşünüyorum ve kararını ceed de kıldım. 60 bin TL gibi bir paraya değer mi ikinci elde beni çok üzer mi yedek parça ve bakım maliyetleri konusu düşündürüyor

Örnek vermem gerekirse başkasına hafif gelen bakım size yada bana ağır gelebilir biraz ucu acık buranın.

örnek vermem gerekirse 15-30-45bin rutin bakımlarım şuan ortalama 400-600 arası değişti. kaskoda babamın üstüne ilk sene 1600dü suan 1100, t.sigortası 2 sene 300-400 lerdeydi 680'e çıktı.

bunlar dışında parca fiyatları(kaporta far stop vs olan görsel parçadan kastım) her araçta ve serviste oldugu gibi yadsınacak gibi değil bence ucuz değil, bu eski i30 umdada böyleydi bundada böyle.

sol aynam komple dış kapagından camından, kapıya bitişik katlanan kısmına kadar değişti kaskodan 1250 lira idi :)

toramankara

New member
Sattığım aracım 1.6 dizel linea idi. aslında servis fiyatları birbirine yakınmış kasko ve trafik sigortası için yapılacak bir şey yok zaten. Geriye kalıyor sadece sw olduğundan dolayı ikinci el sıkıntısı ama onuda çok düşünmüyorum çünkü bir sorun olmazsa 6-7 sene binerim diyorum

Berkan

New member
lineanın yanında kıyas kabul etmez zaten :).

uzun süre kullanma düsünceniz varsa zaten cokta zarar edeceginizi sanmam her malın alıcısı var 3 günde değilde 1 ayda satılır. en kötü piyasanın az altına havada kaparlar diye düşünüyorum

43YD620

New member
beyaza yakışıyor çok güzel olmuş

bugratr

New member
Ankara da cam filmi için öneri var mı? birde 5 yıl garanti diyorlar fakat hiçbir belge vermiyorlar farkettinizmi neye göre 5 yıl :))) Ünal beyin sorusu benim içinde önemli arka rezidans sıkıntı oluyor mu? film kaç ortalama kaç yıl gidiyor deneyimli birinden merakla cevap bekliyorum.

matrox

New member
Merhaba ben Ankara da EMR garage de yaptırdım lumar atr () 350tl ayıca kaput koruma da yaptırdım . toplamda 650 tl tuttu. açıkçası iyi işçilik yaptılar memnunum. Hatta ön kaput korumasını beğenmedim (işçilik kalitesi) söküp yenisi ile tekrar yaptılar.

Arka camda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Burak_Uğur

New member
Beyaz arabada siyah cam filmi gerçekten yakışmış.
Kazasız belasız cezasız sürüşler...