Son kasa ceed premium teyp'i conceptplus'a takmak

yLceu

New member
Merhabalar, Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Konuyu forumda araştırdım ama bulamadım.

Son kasa ceed premium modeldeki teyp'i concept plus araca takabilirmiyiz , elektronik donanım olarak herhangi bir problem yaşarmıyız?
Eğer bir sorun teşkil etmiyorsa arka park kamerası olarak ne tercih etmeliyiz?

Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Teşekkürler.

rayen

Super Moderator
Bu konularda cahil Birisi olarak mantık çerçevesinde yorum yapacağım.
1. Ölçülere bakılır
2. Direksiyon kumandaları uyumuna bakılır.
3. ilk iki madde uyarsa kamera sorun olmaz.
Bunun anlaşılabilmesi için iyi bir elektrikcisi olan servisten bilgi almak en doğrusudur. Ya da buradan bir kişinin "evet ben yaptım oldu" demesi lazım. :)

barisince

New member
Evet bu konuyu bende merak ediyorum. Acaba mümkün olur mu ? Rasim abinin de dediği gibi ölçüler,direksiyon kumandaları uygun olduktan sonra kamera soketi sıkıntı yaratır mı, geri vitese geçince kamera açar mı ? Deneyen bilen var mıdır ?

y@vuz

New member
bu konuyu ben de geçen günlerde facebook grubunda sormuştum. ordan bir arkadaş daha önce kendisinin denediğini ancak seste cızırtı olduğunu söyledi. ben de bu yüzden vazgeçtim.
ayrıca kamera muhtemelen olmayacaktır. malum premium teybin arkasındaki kamera girişleri piyasada satılan kameralardaki gibi rca(artık ne deniyorsa) tipi değil.

clxx

New member
merhalar suan itibari ile premium orj teybini consep te monte ettirdim soketler uyuyor hersey çalışıyor sadece kamera tertibatı çektirmeniz gerekli eğer oda varsa hiç birsey yapmanıza gerek yok takın çalışıyor :)