Sakarya-Ceed ClubTR

fenci

New member
Selam Sakaryalı Arkadaşlar, Ben Yeni üye Aziz. Bolu Göynükte oturuyorum. Haftanın 3 günü geliyorum adaya.

slm kusura bakma yeni gorum hosgedin keyifli forumlar geldiginde musait bir ara gruselim tanisalim

ceyhunkeskin

New member
Arkadaşlar koltuk döşemelerinden hiç memnun değilim dolayisiyle ne yapılabilir araştırması yapıyorum. Sakaryada bildiğiniz sağlam bi döşemeci var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

fenci

New member
Arkadaşlar koltuk döşemelerinden hiç memnun değilim dolayisiyle ne yapılabilir araştırması yapıyorum. Sakaryada bildiğiniz sağlam bi döşemeci var mı?

Ben Ankarada orjinale yakın bir kılıf kaplama yaptırdım 200 tl idi. Oto EKREM döşeme, Şaşmaz sanayiinde. Adada, Atatürk sanayiinde de vardı tanıdık ama epey oldu goruşmedik. Erenler tarafından gelirken ikinci girişten girince solda 8-9. dükkandı sanırırm Yüksel ismli bi arkadaştı, Yanlış hatırlamıyorsam.

ceyhunkeskin

New member
Hafta sonu atatürk sanayideyiz anlaşılan...

engnkcmn

New member
selamun aleykum arkadaşlar bende sakaryadan yeni üye Engin.Sakarya Akyazı'lıyım ve 2013 ceed concept plus aracımla aranızdayım.Sakarya'da buluşmalar olursa bende varım inş.

Avedon

New member
Selamun aleyküm arkadaşlar ben Sakarya/Akyazıdan Mert Şen. 2013 Kia Cee'd aracımda aranızdayım. İnşallah Sakarya'daki buluşmalarda aranızda olmaya çalışacağım.

yns_emre

New member
Arkadaşlar bende SAKARYA'dan Yunus Emre bundan sonraki buluşmalara katılabilirim.

Mdemir

New member
Cevap: Ynt: Sakarya-Ceed ClubTR

Sakarya hendek +1

Eemredrgt

New member
Sakaryadan selamlar ceed grubum var sakaryada whatsapdan haberlesip organizasyonlar yapiyoruz butun sakaryali abilerimi kardeslerimi beklerim
0545 433 43 91
Bu numaradan bana ulasabilirsiniz whatsap grubuna eklerm

suiQast_54

New member
Herkese selâmlar. Sakarya erenlerden hasan ben 2013 ceed concept plus aracım var. Bundan sonraki buluşmalarda da aranizda olmaya çalışırım.. Herkese selâmlar;)

Msokaklı

New member
MERHABALAR :)Mücahit bende bundan sonraki buluşmada bende olmaya çalışacam