proceed premium - proceed gt yapılabilirmi?

teknikhavaci

New member
selamlar,
proceed premium 2013 model aracımın yan marjbiyel ve arka tamponu değiştirerek proceed gt gibi yapmak istiyorum. Bunu yaparkende sanayi usulü değil orjinal kia servisinde orjinal parçalar ile yapmak istiyorum. Soruyu bayiiye sordum ama henüz cevap alamadım. Bu iki aracın kasalarının aynı olduğunu sanıyorum. Dolayısıyla montoj aşaması için bir farklılık varmıdır, bu modifikasyon uygulanabilirmi ?
Bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum ...

Berkan

New member
orjinal gt tamponları alıp oturtabilirsin sonucta kasa aynı ama bunu yapabilmen ve fabrikadan sipariş verebilmen için gt nin şasi kodunu/numarasına ulasman gerekir. hayırsever bir ceed gt sahibi verirse ve yeter meblada varsa halledersin. jantlar mesela tanesi 800 diye hatırlıyorm

Serkan OĞUZ

New member
Evet tüm ekipmanlar ile jant lastikte işin içine girerse ciddi rakamlar çıkacaktır.Sadece jant lastik ile 4000TL kabaca tutar hatta geçebilir. Forumda bir yerde fiyatı hakkında bilgi verilmişti, lastikler ile birlikte 4000 küsürlü bir rakam telaffuz edilmişti. Tamponlar sisler vsvs baya iyi rakam tutar:)

dellobaltino

New member
Kardeş sen bu dönüştürme işini unut bence. Bu kadar para harcamaya değmez. Yok eger ben o kadar parayı harcarım problem deil diyosan yakıt tüketimini takacak bi adam değilsin demektir satıp GT al

rayen

Super Moderator
Ynt: proceed premium - proceed gt yapılabilirmi?

[MENTION=1354]dellobaltino[/MENTION] haklı. Doğan görünümlü, şahin yapmanın alemi yok bence. ;)