Plaka

tugi

New member
Ynt: Plaka

ben KRS istedığımde proyu alırken benden ozaman maltepedekı tekkar acıktı 2000 tl ıstedıler :) sonu 36 olsun dedım 3236 werdıler :)

chnyildirim

New member

İstediğiniz harfleri almak için 2 yol öğrendim.

Öncelikle istediğiniz harf gruplarının hangi ilçe de olduğunu öğreniyorsunuz.

1. Yol: Harf grubunun bulunduğu ilçede oturan bir akrabanıza ya da tanıdığınıza 2 günlük misafir olup muhtara kaydınızı yaptırıyorsunuz. Aracın faturası kesilirken yeni adrese kesilip bağlı bulunduğu ilçeden plakanızı alıyorsunuz. 2 gün sonra kaydınızı sildirebilirsiniz.

2. Yol: Aracı istediğiniz harf grubunun bulunduğu ilçede oturan bir akrabanızın üzerine fatura kestiriyorsunuz. Plakayı aldıktan sonra notere gidip akrabanızdan alım yapıyorsunuz. Bu biraz uzun iş. Araç bir anda 2nci el olmuş oluyor.

1 ve 2nci yolu ben yaptım mı? Hayır. Cee'dime bir an önce kavuşmak için yapamadım. Ama bir daha ki sefere yapılabilir. Bilseydim şimdi yapardım.

ugurkuscular

New member

[quote author=tugi link=topic=117.msg2174#msg2174 date=1305929133]
ben KRS istedığımde proyu alırken benden ozaman maltepedekı tekkar acıktı 2000 tl ıstedıler :) sonu 36 olsun dedım 3236 werdıler :)
[/quote]

bende dedım abı osman abıye ugur gobek adım sedat mesela benım hanı ıcınde bas harflerı falan bıseyler gecen olsun dedım mumkunse abı dedım..

plaka ghc geldı abı..alakaya cay demle =))

tugi

New member

osman abıyle ramazan abı cok yanlıs yaptı bana :) ama muhtesem ınsanlar bıcok konuda benı gormezden geldıler ;)