Nereden yakıt alıyorsunuz

Hangi marka yakıt kullanıyorsunuz..

• Kullanılan toplam oy
    199

Enes OFLAZ

New member
Cevap: Ynt: Nereden yakıt alıyorsunuz

Ben Eskişehirde shellden memlekette BP den alıyorum ikisindende memnunum aslında.
Malum ben öğrenci olduğum için en az paraya maksimum litre almam lazım :D :D
Aslında ben hangisinde puan ya da indirim fazla onu soracaktım. Shell kartta puan çok az birikiyor, opetin daha iyi olduğunu duymuştum bu konuda hem world puan hem de paro puan birikiyormuş sanırım bu konuda detaylı bilgisi olan var mı?

berkural34

New member
İyi indirim icin total teb karti cikartip , totalden almak lazim . Yuzde 5 indirim yapiyor.
Ben shell v power aliyorum surekli , puan gercekten cok cok az birkiyor . Benim sorcagim bizim araclara v power kullanabilir miyiz ? Aracim 2012 euro 4 motor .

dante

New member
Shell Bostancı 'yı tercih ediyorum elimden geldiğince. V-Power GTL dizel öncelikli tercihim olmakla birlikte son depomda V-Power aldım arada açıkçası çok aman aman bir fark göremedim. Ama sanırım GTL piyasadan Eylül itibari ile kalkıyormuş.

alicanım

Member
Arabayı aldığımdan beri shellden yakıt alıyorum.Bir defa dew adlı yakıt istasyonundan aldım bana çabuk bitti gibi geldi.Sonra sürekli shellden almaya devam ettim.Shell diğerlerine göre euor dizeli pahalı satıyor ama güvenli geliyor bana.Daha önce benzinli araç kullanırken her yerden benzin alıyordum bir ara benzine başka madde karıştırdıkları için depo dolu olduğu halde motor durmuş yolda kalmıştım.O günden beri yakıtı shellden alıyorum.

mehilay

New member
Hortlatayım başlığı :D

Epeydir Opet çiyim, tercih sebebim hizmet ve fiyat standartları. Gerçi Shell ve BP de öyle ama nedense Opet daha "bizim" geliyor...

Birçok dizel kullanıcı tanıdığım BP ya da Shell in daha uzun km yaptığını söylüyor ama pratikte bunu tespit etmek çok zor bence...