Mercedes kalitesinde ceed paspas

pepe

Active member
Arkadaşlar bağlantı noktalarından, cırt cırt bantlarına kadar orjinaline sadık yeni yaptırdığım paspaslar bugün elime ulaştı...Kırmızı dikiş ile ceed yazısı paspasa işlendi. Etrafına kırmızı şerit çekildi...Araca harika bir hava kattıı:) Araç içi resimleri akşama atacağım

Ekli dosyayı görüntüle 1737Ekli dosyayı görüntüle 1738

snnsrcn

New member
Arkadaşlar bağlantı noktalarından, cırt cırt bantlarına kadar orjinaline sadık yeni yaptırdığım paspaslar bugün elime ulaştı...Kırmızı dikiş ile ceed yazısı paspasa işlendi. Etrafına kırmızı şerit çekildi...Araca harika bir hava kattıı:) Araç içi resimleri akşama atacağım

Ekli dosyayı görüntüle 1737Ekli dosyayı görüntüle 1738
Hocam bu paspaları nerede yaptırdığınızı tam öğrenebilir miyim? İnternetten araştırdım bunun gibisini bulamadım. Nasıl yaptırabilirim? Fiyatı ne kadar acaba, söyleyebilir misiniz?

yalcin

New member
aynen katılıyorum artık paspasları değiştirmenin zamanı geldiydi??

pepe

Active member
Paspasları buraya yaptırdım arkadaşlar...Oldukça kaliteli ve hızlı kargo tavsiye ederim ;)
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] [MENTION=2267]snnsrcn[/MENTION]

Kia Ceed Paspas | vipotopaspas.com

serkanuludag

New member
aynı yerde yaptırdım bende oradan aldım ama ben Kartalda yerlerine gittim orada Mersedes ve Panamera için kullanılan kaliteden yaptırdım paspasları
maliyeti yüksek oldu biraz ama 1 buçuk senedir kullanıyorum nerdeyse daha yıkattırmadım. adamlar işlerinde gerçekten çok iyi ...

standartlar vardı 50 tl ye 70 tl ye ama aynı gün Panamera için yapıyordu Panamera da kapıdaydı bende kıskandım bu paspastan istiyorum dedim adam yaptı

yalcin

New member
sitede 3 e yakın seçenek var biri 3d kauçuk sanırım onu aradan çıkarırsak diğer seçeneklerinde fiyatları farklı, ücret gayet makul aslında ama hangisi seçmek doğru olur bilemedim, ağırlıkları farklı?? kalitesi aynıdır diye tahmin ediyorum?

Paspasları buraya yaptırdım arkadaşlar...Oldukça kaliteli ve hızlı kargo tavsiye ederim ;)
@yalcin @snnsrcn

Kia Ceed Paspas | vipotopaspas.com

pepe

Active member
sitede 3 e yakın seçenek var biri 3d kauçuk sanırım onu aradan çıkarırsak diğer seçeneklerinde fiyatları farklı, ücret gayet makul aslında ama hangisi seçmek doğru olur bilemedim, ağırlıkları farklı?? kalitesi aynıdır diye tahmin ediyorum?
Yalçın ben 79,90 olanı seçtim...99,90'a göre nispeten ince ama kaliteli...

Yolcu ve sürücü tarafına kırmızı Ceed yazıları ve kargo ile birlikte 95-100 tl arasına denk gelmişti...

99,90'lık olan paspaslar daha kalın ve kaliteli olsa da paspasları hazırlayan arkadaş bu paspaslara kalınlığından dolayı yazı dikilemediğini yapıştırabileceklerini söylemişti...İstemedim ben de öylesini böyle gayet güzel :cool:

slhyldz

New member
Yalçın bende yeni aldım. Erbek ten Nurbanu kargoladı. 55 ₺ gayette iyi. Orjinal ceed kağuçuk paspas

existent

New member
ben de aynı yerden yaptırdım, geçenlerde teslim aldım. kırmızı kenarlı, kırmızı ceed logolu halı paspas. gayet güzel, sabitleme yerleri tam yerinde. kalıbı da tam uydu. isterseniz fotoğrafını atabilirim.

unalks

New member
bende sipriş ettim en logolusundan :)

unalks

New member
evet dün verdim siparişi. logoda istedim yaptırmışken

kokoci35

New member
Merhaba ilgili firmanın internet sitesi çalışmıyor güncel fiyat ve firmada irtibata geçilecek kişinin telefonu varmıdır? Teşekkürler