Lastikte 4 mevsim kelimesi gerçek oluyor

anemon

New member
Hürriyet haberde denk geldim, michelin yeni bir lastik üretmiş ve cenevre fuar da tanıtımını yapmış. kuru zemin, ıslak zemin ve karlı zeminde kullanılacak tek lastik ve diğerlerine göre fren mesafesi ve yol tutuşu daha farklıymış. Şu an 15 ve 17 ebatlarda üretim yapılıyormuş. tahminimce yüksek bir fiyatı olur... yorumları alalım :)

Michelin Cross Climate

alperenkaracahan

New member
Hürriyet haberde denk geldim, michelin yeni bir lastik üretmiş ve cenevre fuar da tanıtımını yapmış. kuru zemin, ıslak zemin ve karlı zeminde kullanılacak tek lastik ve diğerlerine göre fren mesafesi ve yol tutuşu daha farklıymış. Şu an 15 ve 17 ebatlarda üretim yapılıyormuş. tahminimce yüksek bir fiyatı olur... yorumları alalım :)

Michelin Cross Climate
michelin bayii 1-1,5 ay sonra geleceğini söyledi onu bekliyorum alacağım

akrepkral86

New member
Bu habere çok sevindim neymiş öyle kışın kışlıkları çıkar yazın yazlıkları ayakkabı mı bu o kadar teknoloji ilerledi yapsınlar artık yaz kış kullanılan lastik fiyatı uçuk olmazsa bende alırım

rayen

Super Moderator
Perfonmansı iyi görünüyor ama fiyatı görmeden konuşmamak lazım. 2 takım lastik fiyatı istemesinler de. :D

anemon

New member
Bana da oyle geliyor, piyasada ilk olacaklar serbest piyasa :D

akrepkral86

New member
Valla 2 takım lastik fiyatı olursa alınmaz bir lastiğe 350 tl'den fazla veremem açıkçası

yalcin

New member
satış için neler yapıyorlar artık, ben almam alanada mani olmam!

unalks

New member
bence bizim aracı düşünerek yapmışlar üzerindeki lastiğin kabak lastikten farkı yok :cool: