Kol Dayama Kısmındaki parça

Chelt

New member
Merhaba,
2014 Model Ceed Premium sahibiyim. Yan Kol dayama kısmında alttaki gözü açmak için gerekli bir pladtik parça vardı. Geçen açmak isterken elimde kaldı. Acaba O kısma yeni bir açma düğmesimi alınmalı yoksa komple mi sökülmeli. Henüz Servise vaktim olduğu için önemsemiyorum. Farklı bir fikri olan varmı diye sormak istedim.
Saygılarımla

Mcloed

New member
Merhaba,

Bu benimde başıma geldi önerisi olan varsa çok iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erlmtl

New member
Benimde başıma geldi.

Hatta kilitli kaldı. :)
Bende kendi işini kendin gör deyip koyuldum işe.
Öncelikle bu kapağı açma mandalını bu kadar zayıf yapan beyefendileri kınıyorum..
Kapağı sökerek mandala ulaşabiliyorsunuz. Kırılan mandalı yapıştırdım ve bidaha kırılmaması için o bölgeyi ilave plastik malzeme ile güçlendirdim. Bir daha farklı yerden kırılır fakat aynı yerden kırılmaz...

Son düzenleme:

ERKAN G

New member
Benimde başıma geldi.

Hatta kilitli kaldı. :)
Bende kendi işini kendin gör deyip koyuldum işe.
Öncelikle bu kapağı açma mandalını bu kadar zayıf yapan beyefendileri kınıyorum..
Kapağı sökerek mandala ulaşabiliyorsunuz. Kırılan mandalı yapıştırdım ve bidaha kırılmaması için o bölgeyi ilave plastik malzeme ile güçlendirdim. Bir daha farklı yerden kırılır fakat aynı yerden kırılmaz...

Merhaba nasıl söktünüz acaba ileri geri hareket etmeyen kolçaklar için soruyorum diğeri için video yüklemiş arkadaş sağolsun