işinize yarayabilir. !!!!!

HARUN

New member
Yönetici arkadaşlar link paylaşmak yasak ise konuyu silebilirler .

Sitede baya işe yarayan şeyler var ve fiyatlarıda uygun kargo süresi 7-10 gün arası ve kargo ücreti alınmıyor. Ben ıphone için aksesuar falan almıştım sorunsuz olarak geldi .

http://dx.com/

c@n

Super Moderator
Duydum ama kullanmadım.... Deneyelim... :)

GOGO

New member
Bu siteden benim de yaklaşık 8-9 kez alışveriş yapmışlığım var. Hiç sorun yaşamadım, hatta tüm paketin tamamlanmasını beklemeyip hazır olanları yolluyorlar. Bir keresinde arkadaşla ortak verdiğimiz 8 kalemlik sipariş tam 6 sevkiyatta geldi. Siparişin tamamlanması 45 günü bulmuştu ama her şekilde geç ya da erken elinize geçiyor sipariş.
Can hatırlarsan Bora navigasyon cihazı bile almıştı bu siteden. Ben de ondan sonra başladım zaten :)

c@n

Super Moderator
Şimdi hatırladım abi... ;)

akenatons

New member
Bende bir sipariş verdim. Güvenliği elden bırakmamak için sanal kart oluşturarak sipariş verdim. Bakalım ne zaman elimizde olacak. Free shipping olayı iyiymiş.

Bu arada teslimat PTT ile mi oluyor arkadaşlar. ? Birde aynı üründen mesela 3 tane aldık hepsi aynı kargoda mı geliyor. Sorun yaşamayalım sonra.

GOGO

New member
Bende bir sipariş verdim. Güvenliği elden bırakmamak için sanal kart oluşturarak sipariş verdim. Bakalım ne zaman elimizde olacak. Free shipping olayı iyiymiş.

Bu arada teslimat PTT ile mi oluyor arkadaşlar. ? Birde aynı üründen mesela 3 tane aldık hepsi aynı kargoda mı geliyor. Sorun yaşamayalım sonra.
Teslimat EMS (express mail service) ile yani bir nevi Çin PTT'si ile geliyor ve genelde 6-10 gün arasında elime geçti. Aldığınız ürünlerin hepsi stokta ise aynı pakete koyup yollarlar.

HARUN

New member

ptt ile değil farklı bi firma yoluyla geliyor. 3 tane aynı ürün olarak denememiştim o konuda bilgim yok.

omurkadir

New member
ben ipad mini smartcover aldım 25günde falan geldi.
Uzun sürüyor ama 15-20tlye geldi burda aynısı 90tl.

akenatons

New member
Yönetici arkadaşlar link paylaşmak yasak ise konuyu silebilirler .

Sitede baya işe yarayan şeyler var ve fiyatlarıda uygun kargo süresi 7-10 gün arası ve kargo ücreti alınmıyor. Ben ıphone için aksesuar falan almıştım sorunsuz olarak geldi .

DealeXtreme - Cool Gadgets at the Right Price - DX Free Shipping Worldwide

Kardeşim saolasın verdiğin bilgi için. 17/04 de verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. ne yalan söyleyeyim hepsiburada.com dan yaptığım siparişler de son zamanlarda 1 haftada geliyordu. :):):):)

Valla ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

ozgurnergiz

New member
Peki bu ürünlerin gümrükte takılma ihtimali var mıdır. Örneğin ben bir kamera sistemi beğendim 250-$ civarı idi o da gelir mi sorunsuz. Fiyat aralığı maksimum ne olmalı yani?

rayen

Super Moderator
Ürünün değeri 75 Avro'yu geçmemeli ama satıcı ile diyalog kurup fiyatı düşük göstermesini sağlarsanız gümrüğe takılma riskini azaltmış olursunuz. Ptt ile geldiği için genelde takılma olmuyor. Oldu ya takıldı, ödersiniz gümrük vergisini alırsınız malınızı.

c@n

Super Moderator
Tabi astari yuzunden biraz pahali olur.. :D :D :D

TeamPASAOGLU

rayen

Super Moderator
Valla bilemem astarını :)
Bir arkadaş tablet aldı ve takıldı. Ptt'ye 10 dolar karşılığı tl ödedi tableti aldı. Oradaki elemanın biçeceği değere göre mi vergi alınacak bilemiyorum artık.

GOGO

New member
Benim de 22/04 de verdiğim siparişin 23/04 de yüklendi bilgisi geldi. 7 veya 8. alışverişim bu siteden ama bu kadar hızlı olduklarını ilk defa görüyorum.